Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ciągły komunikat "że już pobieram" na rapidshare, internet Vectra - co robić?

Ciągły komunikat "że już pobieram" na rapidshare, internet Vectra - co robić?
Ale ja mam z Vectry internet kablowy i mam taksamo jak lofiak napisiał!
Też niewiem co robić!?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Ciągły komunikat "że już pobieram" na rapidshare, internet Vectra - co robić?
Po pierwsze: zakładaj swój wątek, nie podpinaj się pod cudze.
Po drugie: masz stałe IP w tej Vectrze?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Ciągły komunikat "że już pobieram" na rapidshare, internet Vectra - co robić?
Zegarej nastepnym razem założe swój! Człowiek uczy się na błędach Wesoły

Niby mam dynamiczne ale od jakiegos miesiąca jak sprawdzam na http://twojeip.wp.pl/?ticaid=1957d to mi wyskakuje cały czas takie samo więc sam już niewiem!
Jakiś telefon do tej Vectry może wykonasz? Tyle, że po świętach, teraz tam raczej nikogo nie ma Język
Skoro od kilku dni pojawia się to samo, to wygląda na stałe. Więc nie ma się co dziwić, że ten komunikat się pojawia.
Ja mam Netię i zmienne IP (to logiczne), i u mnie tak samo się pokazuje. Mogę restartować połączenie n razy, i tak jest ten sam komunikat. Tak się dzieje nie przy wszystkich plikach. Niektóre pobierają się normalnie. To pewnie RapidShare nałożyło niezrozumiałe dla "Kowalskiego" limity.
Benias jeśli nie wybrałeś dodatkowej opcji za utrzymanie stałego IP to masz ZMIENNE. Też mam neta w Vectrze i zmienne IP, jednak prawda jest taka, że to niby "zmienne ip" ulega zmianie co kilka miesięcy przynajmniej u mnie.
czesc! Ja mam Vectre, ktora przejela lacza po starym dostawcy, ktory jak sadze mial rozne 'osrodki'? dostepu do internetu na osiedlu. Sprawa sie przedstawiala tak, ze osrodek mial numer IP: 80.xx.xx.xx.xx - ludzie podpieci do niego mieli IP wewnetrzne ip 10.x.xx.x.xxx a buszujac w internecie zostawiali po sobie IP swojego osrodka, nie swoje prywatne, wewnetrze. Tak wiec ja bylem w takiej sytuacji, ze na jeden taki osrodek przypadalo 500, moze wiecej osob. I jak jedna z nich sciagnela cos z rapidshare, to automatycznie zadna osoba sposrod pozostalych 499 uzytkownikow nie mogla, bo juz 'ich' IP z osrodka 80.xx.xx.xx.xx sciagalo jakies dane, przesylajac informacje glebiej: do uzytkownika 10.x.xx.x.xxx, ktory rozpoczal pobieranie danych z serwisu RS.

Wyjscia masz cztery.
1. Przebolejesz i bedziesz probowac 'wstrzelic sie' w moment
2. Zlozysz podanie o dynamiczne IP, co wiaze sie z dodatkowa comiesieczna oplata (wyzej kolega napisal ze ip moze sie zmieniac nawet raz na miesiac, nie wiem czy placac dodatkowo 10, czy 15 zlotych wiecej miesiecznie jest do dobre rozwiazanie, ale moze vectra rozwiaze ta sytuacje jak w neostradzie, ze przy kazdym polaczeniu z internetem dostajesz nowe IP)
3. zmieniasz dostawce internetu
4. Jak masz szybkie lacze, duzo sciagasz z RSa i twoi kumple tez moze warto pomyslec o wykupieniu wspolnego konta? Jak zlozycie sie w kilka osob to na miesiac czy rok wyjda to marne grosze. Zyskacie wszyscy. Nie bedzie limitow pobierania plikow ani limitu predkosci pobierania.

Podsumowujac.
Jakby nie patrzec kazda opcja, procz tej pierwszej, troche niedorzecznej ; ) wiaze sie z jakimis dodatkowymi oplatami. Teraz od ciebie zalezy, ktore 'zlo' okaze sie dla ciebie najmniejszym i ktore z nich wybierzesz

pozdrawiam
Listonoszek
(26.12.2009, 12:01)off-line napisał(a): Ja mam Netię i zmienne IP (to logiczne), i u mnie tak samo się pokazuje. Mogę restartować połączenie n razy, i tak jest ten sam komunikat. Tak się dzieje nie przy wszystkich plikach. Niektóre pobierają się normalnie. To pewnie RapidShare nałożyło niezrozumiałe dla "Kowalskiego" limity.

Sciągasz w weekendy?
I te pliki co nie możesz sciągnąć ile ważą?200MB/150MB?
Też nie czaje co się dzieje ostatnio z rapidem.Pliki o wadze 50/70MB sciągają się normalnie a pliki co ważą powyżej 100MB nie da rady.Nie kiedy mi się udajeJęzyk
Programy: Polecane / Nowe / Inne