Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Cloudflare "One more step"

RE: Cloudflare "One more step"
Laptop:
"AdwCleaner" nic nie znalazł.
Dysk twardy masz sprawny. możliwe ze problemem jest płyta główna lub sterownik kontrolera. Zaktualizuj w laptopie wszystkie sterowniki za pomocą aplikacji "SnailDriver". Na koniec przeskanuj jeszcze lapka "RogueKiller", pobierz wersje portable aplikacji i nic nie usuwaj sam pokaż log tylko ze skanowania.

PC 1:
Tu taj dysk również wydaje się być w porządku, trochę zastanawia mnie parametr "BB" i wykazane błędy, ale nie jest to parametr krytyczny. Usuń co znalazł program "ADWCleaner" i pokaż log z usuwania. Dalej jak przy lapku, aktualizacja sterowników i log z "RogueKiller".

PC 2:
Usuwanie wykonane. "AdwCleaner" nic nie znalazł. Tutaj także jak chcesz możesz zaktualizować sterowniki, ale na pewno pokaż log z "RogueKiller".

[Obrazek: 157ln5u.jpg]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Laptop:
-Java zaktualizowana do 10
-Sterowniki zaktualizowane programem "SnailDriver"
-Logi z RogueKiller

PC1:
-Sterowniki zaktualizowane programem "SnailDriver"
-Logi ADWCleaner z usuwania
*1
*2
-Log z RogueKiller

PC2:
-Java zaktualizowana do 9
-Logi z PC2  RogueKiller
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Laptop:
Możesz usunąć co znalazł "RK", to wpisy z dopuszczenia Firewall twojego aktywatora do office lub Windy.

PC 1:
Ok,usunięte co trzeba w "AdwCleaner" a log z "RK" czysty.

PC 2:
Tutaj aplikacji nie podoba się składnik "Utorrent". Możesz to zostawić, poza tym czysto.

Oceń ogólne działanie sprzętów w domu i internetu teraz.

System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Laptop:
Po wczorajszej aktualizacji sterowników, dzisiaj rano nie mogłem się połączyć wi-fi z moim internetem, z innym internetem do którego mam dostęp poprzez wi-fi działał normalnie. Przywróciłem stary sterownik "Broadcom 802,11n Network Adapter" i znowu mogę się połączyć z moim internetem bez problemu.

Ogólne działanie komputerów w domu nie uległo zmianie, ani po wystąpieniu problemu, ani po aktualizacji sterowników i usunięciu błędów.

Natomiast problem z cloudflare występuje dalej Smutek Nic nie pomogło, mogę dodać natomiast, że po podłączeniu laptopa do innego internetu problemu nie ma, również tak jak pisałem w pierwszym poście, że po podłączeniu bezpośrednio do modemu kablem problemu nie ma.
Problem z cloudflare występuje tylko przy użyciu modemu actina pentagram, przypisuje mi wtedy inne ip i tak jak pisałem w pierwszym poście to ip jest dodane na czarna liste, co skutkuje wymogiem przejścia captcha zanim wejdę na strony objęte ochrona cloudflare. Nie jestem informatykiem, ale z tego co mi się wydaje to skoro wyczyściłem wszystkie urządzenia z malware, albo powinni mnie samoczynnie usunąć z listy, albo ja powinienem się z nimi skontaktować z prośbą o usunięcie. Jedynym innym wyjściem jest kupno nowego routera?Kwaśny
Komputery masz czyste. Tu nie leży problem. To wykluczyliśmy, zaktualizowalismy też sterowniki by poprawić wydajność sprzętów. To że nie mogłeś się połączyć na jednym sprzęcie z siecią mogło być problemem konfiguracji ponownej połączenia, teraz już tego nie stwierdzi y. Najważniejsze że działa pi przywruć niunia starego Drivera wszystko.
Spróbuj w takim razie zresetować ruter jeszcze. Może po resecie działanie sieci wruci do normy.

Jeśli jest to problem z konfiguracją adresu IP, to zmień ten adres IP w routerze Pentagram na taki jaki powinien być po resecie, jak będzie to konieczne.

No i nikt po wyczyszczeniu sprzętu ci niczego nie usunie z nikąd bo niby jak i na jakiej podstawie? . Nie wiem czemu niby IP z którego się łączysz wymaga weryfikację Capcha, ale to jak piszę, można spróbować zmienić ten adres IP.

Co do grafiki komputerów, "FRST" na nich do kosza z kwarantanną :
C://FRST
CRogue Killer" do kosza. "AdwCleaner" uruchom i opcja "Sprzątanie ". Usuniesz ten program wraz z jego kwarantanną.

System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(10.04.2018, 11:23)Illidan napisał(a): Spróbuj w takim razie zresetować ruter jeszcze. Może po resecie działanie sieci wruci do normy.

Zresetowałem, według instrukcji ("przytrzymaj przycisk reset przez 10 sekund"). Nie pomogło.

Cytat:Jeśli jest to problem z konfiguracją adresu IP, to zmień ten adres IP w routerze Pentagram na taki jaki powinien być po resecie, jak będzie to konieczne.

Nie wiem jak to zrobić.

Cytat:No i nikt po wyczyszczeniu sprzętu ci niczego nie usunie z nikąd bo niby jak i na jakiej podstawie?

https://support.cloudflare.com/hc/en-us/...te-visitor-

Tutaj piszą o opcji usunięcia z czarnej listy ( You can also attempt to whitelist your IP directly on that page by connecting from that IP.) i jeżeli chodzi o projecthoneypot.org, to złożyłem taki wniosek(tak jak pisałem w pierwszym poście). Nic to jednak nie dało. Natomiast na tej stronie są odnośniki do innych stron do sprawdzenia swojego ip, załączam screena z informacją z jednej ze stron.

Cytat:Co do grafiki komputerów, "FRST" na nich do kosza z kwarantanną :

C://FRST
CRogue Killer" do kosza. "AdwCleaner" uruchom i opcja "Sprzątanie ". Usuniesz ten program wraz z jego kwarantanną.

Zrobione.
(Raczej nie pomogę, ale coś powiem)
Routery od Pentagrama to badziewia. Mało opcji i do tego są to klony Tendy. Możliwe, że ktoś ci się włamał na router (na exploitdb są gotowce do hackowania). Przede wszystkim podaj numer sprzętowy i oprogramowania, to może uaktualnimy oprogramowanie routera.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Actina powered by PENTAGRAM model Cerberus p6801, oprogramowanie fabryczne, nic nie było zmieniane.
Jeśli problem jest tylko na cloudflare, to może sąsiad (sąsiedni adres ip) ma przejęty komputer - czasem cloudlflare blokuje całe zakresy adresów, wtedy gdy na kilku adresach w klasie jest duży ruch (np. exit node tora).

Jakie masz revDNS ustawione, jak serwerowe to też może być przyczyna.

Cloudflare proponuje się wtedy zwrócić bezpośrednio do administratora końcowej strony. Jak jeden doda na whitelistę, to cloudflare to zauważa i będzie mniej blokować gdzie indziej jako "zweryfikowanego".
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne