Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co ja z Wami mam?!

RE: Co ja z Wami mam?!
kosa64 napisał(a):Nie ma tak łatwo, jesteś nasza Wesoły.
No kruca fix! A ja byłam pewna, że "lato mija a ja niczyja" Hahaha Hahaha Hahaha
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: ie
Betty napisał(a):
kosa64 napisał(a):Nie ma tak łatwo, jesteś nasza Wesoły.
No kruca fix! A ja byłam pewna, że "lato mija a ja niczyja" Hahaha Hahaha Hahaha

Chyba jeszcze się od nas nie uzależniłaś bo korzystasz z IEOczko Więc małe szanse masz... Ale my i tak Cię nie puścimy - za smutno by było Wesoły
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Naprawdę da się żyć z jednym, a nawet trzema forami Wesoły A w "oddołowaniu" naprawdę już nieraz mi się przysłużyły.

Widocznie nie miales/mialas prawdziwych problemow skoro takie cos jest ci w stanie pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Widocznie nie miales/mialas prawdziwych problemow skoro takie cos jest ci w stanie pomoc.
Czasem może pomóc jedno słowo, zmiana zajęcia, rozmowa z kimś (najlepiej obcym) itp. Chyba że ból już tak jest zapieczony, że nic nie jest w stanie pomóc.
Wtedy pozostaje tylko sznurek...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
firekage!
Alex nie napisała, iż pomogli w rozwiązaniu problemu, ale przysłużyli się... a to wlieka różnica.
Czasem czyjaś wypowiedź powoduje, iż zmieniamy pogląd na dany problem.

W moim przypadku było tak, że celowo chciałam zmienić tor mojego myślenia.... ratowałam się przed całkowitym załamaniem.
To na prawdę pomaga!
 System operacyjny: windows_me Przeglądarka: ie
firekage napisał(a):
~Anonim napisał(a):Naprawdę da się żyć z jednym, a nawet trzema forami Wesoły A w "oddołowaniu" naprawdę już nieraz mi się przysłużyły.

Widocznie nie miales/mialas prawdziwych problemow skoro takie cos jest ci w stanie pomoc.

To były/są trochę inne fora. I dzięki nim poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakty nadal, choć już na privie, a nie na forum, bo formu spełniło swoją rolę - zetknęło ze sobą kilkoro ludzi, którzy wzajemnie się wspierają psychicznie, uczą od siebie, a jeśli trzeba, to w jakiś tam sposób sobie pomagają, choćby dobrym słowem.

A co do prawdziwości moich problemów - wybacz, to nie miejsce na ich omawianie i niekoniecznie to, co dla jednego jest "prawdziwym problemem" pozostaje takim dla drugiego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
Nio niestety Betty ja jestem w takiej samej sytuacji..Oczko też się uzależniłem... Nie mam żadnych innych nałogów (nie pije [nawet piwa czy kawy], nie pale) ale na te wspaniałe forum musze zaglądać przynajmniej raz dziennie... bo wiem że moge komuś tu pomóc, prawda? a pomagać innym to jest samo w sobie podziękowanie dla mnie. A jak jeszcze jest zakończone sukcesem to już wogóle bomba! Wesoły) choć musze przyznać że lubie pomagać innym to jednak rzadko kiedy otrzymuje pomoc od innych osób... nio niestety, bywa i tak. Tak czy owak- jest to wspaniałe forum, z bardzo wporzo Adminem na czele i tak samo świetnymi prowadzącymi. A stali forumowicze to już wogóle są coolOczko atmosfera, nastrój i wystrój forum PCF są extra.
Eee... Betty- jesteś oprócz Kai Wren chyba drugą dziewczyną na forum jaką spotkałem... co was tu tak mało, hmm...?Oczko
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: firefox
Wpadłaś na forum na 5 min a już namieszałaś - aż miło Słonko
Chyba nas tak nie zostawisz Co
Było by Płacze
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
johnyz napisał(a):... Nie mam żadnych innych nałogów (nie pije [nawet piwa czy kawy], nie pale) ale na te wspaniałe forum musze zaglądać przynajmniej raz dziennie...

No proszę, a ja głupi myślałem że tylko ja nie mam nałogów...Jęzor

A czy zwróciliście uwagę, że kiedy pojawia się na forum Lilandrah, Betty, lub Kai Wren, od razu wyczuwa się spokój i opanowanie kobiety? Nie wiem jak one to potrafią, ale jak coś napiszą to brzmi to zdecydowanie lepiej od mężczyzn.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Betty - jak miło, nadal jesteśmy dziewczynami Wesoły Ja sie cieszę okropnie, a Ty?

Atlaick - wydaje mi się, że po to są kobiety - żeby wprowadzać spokój. Choć muszę przyznac, że akurat o mnie to pierwszy raz ktoś tak powiedział Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: avant
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do:

Wybrane wątki (Co ja z Wami mam?!)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dysk holograficzny księżniczki Leii goblin 0 3235 12.11.2019 21:42
Ostatni post: goblin
Question Awaria zasilania w kuchence gazowo-elektrycznej. Czy da się jeszcze uratować? ~Anonim 19 2244 01.11.2019 12:10
Ostatni post: ~Anonim
  Mieliście kiedyś drona? Gugi 5 9251 31.10.2019 10:59
Ostatni post: emillo
  Promocje na sprzęt Lexan 3 7505 24.10.2019 13:04
Ostatni post: Magiczny jez
  Wygodny fotel biurowy Menast 8 5244 08.10.2019 09:57
Ostatni post: 8art33z
  Termometr bezdotykowy - kupiłbym poprawnie (!) działający, pomóżcie wybrać januszekm3 26 29720 28.09.2019 17:52
Ostatni post: januszekm3
  Dzbanek Brita i stan filtra ? mt17 14 7895 26.09.2019 22:02
Ostatni post: Bodzio Chomik
  Czy ten trik może działać lactoral 1 3609 25.09.2019 16:54
Ostatni post: ptrick
  Pytanie o konto premium Deezer lactoral 10 7920 21.09.2019 08:51
Ostatni post: lactoral
  Program do rejestrowania temperatur, fps itp. w trakcie gry adiq1033 1 3786 13.09.2019 00:14
Ostatni post: Bodzio Chomik
Question Czat na Steam lactoral 3 3818 11.09.2019 16:08
Ostatni post: ptrick
Question Jakie ryzyko zakupów na eBay? Clinic 2 4160 26.08.2019 03:04
Ostatni post: Clinic
  Prezenty dla pracowników Jarek1104 38 18395 21.08.2019 19:19
Ostatni post: SajorMuchodolski
Question Jak bezpiecznie wpłacić pieniądze na konto PayPal lactoral 22 14093 09.08.2019 14:46
Ostatni post: lactoral
  Wybór kompresora do domowego warsztatu Bodzio Chomik 5 6212 05.07.2019 23:26
Ostatni post: MonteCristo