Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co jest według was lepsze google chrome czy mozilla firefox?

RE: Co jest według was lepsze google chrome czy mozilla firefox?
Firefox - zdecydowanie lepsze dodatki i może to kwestia przyzwyczajenia ale bardziej podoba mi się interfejs.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(10.01.2014, 20:01)Lexan napisał(a): Co to ? wyścigi przeglądarek ?
Po prostu rozmowa która przeglądarka (firefox lub chrome) jest lepsze według danych i własnych odczuć. A jak się nie da stwierdzić to jest po prostu lepsze to w którym z aspektów dana przeglądarka wygrywa.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(29.12.2013, 13:04)Rincewind napisał(a): Chrome - lżejszy od FF, przez brak wtyczek chodzi stabilniej a do tego wczytuje strony o wiele szybciej niż FF i nie potrzebuje instalacji flasha by oglądać filmy na YT czy innych portalach.

Co do szpiegowania - zerowe znaczenie, skoro każdy dostawca poczty czy internetu wie co robię w sieci.
Niby racja, ale nie degustuje Cię to, że Google na siłę upycha wszystkie swoje "funkcjonalności" pokroju Google+ i innych dodatków do Chrome... Co do szpiegowania- chyba lepiej je w jakiś sposób ograniczyć (chociaż odrobinę- jeśli to możliwe)?
PS Korzystasz ze "zwykłego" Google Chrome, czy jakichś przeglądarek "Chromopochodnych" że tak to ujmę? Liczę na wyczerpującą odpowiedź.Oczko

PS2 Wracając do tematu, ja jestem przy Ff-dlaczego? Firefoxa używam z przyzwyczajenia, korzystam z tej przeglądarki chyba od początku swojej kariery "przeglądania sieci"... Plusem jest multum dodatków i wtyczek, oraz możliwość dostosowania przeglądarki "pod siebie", a z kolei minusem jest to iż przeglądarka ta nie jest za bardzo stabilna i często ma jakieś dziwne problemy...
Rozważam przesiadkę na coś innego, ale nie wiem na co (10lat z Ff- wielkie przywiązanie i trudności z jej porzuceniem na rzecz czegoś innego Szczerbol).
Pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(11.01.2014, 13:17)krychu921 napisał(a): Firefoxa używam z przyzwyczajenia, korzystam z tej przeglądarki chyba od początku swojej kariery "przeglądania sieci"... Plusem jest multum dodatków i wtyczek, oraz możliwość dostosowania przeglądarki "pod siebie

Dokładnie tak jest u mnie z tym że ja nawet po zmianie interfejsu na nowy, ten podobny do Chrome i tak wróciłem do starego.
Co do stabilności to nie mam z Firefoxem najmniejszych problemów.
Czasem bierze mnie żeby zmienić na "coś innego, nowszego" ale i tak po kilku dniach, tygodniach wracam do Liska LOL
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

(11.01.2014, 13:30)Lexan napisał(a): Czasem bierze mnie żeby zmienić na "coś innego, nowszego" ale i tak po kilku dniach, tygodniach wracam do Liska LOL
Mam to samo, teraz nadszedł ten moment chyba Szczerbol.
Pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Zależy jak chcesz i jak ci do gustu przyadnie Lol2
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Mozilla czy chromechrome czy mozillafirefox czy chrome 2014co jest lepsze google chrome czy mozilla firefoxco lepsze mozilla czy chromeco lepsze chrome czy mozillauzasadnij dlaczego google jest najlepszeco jest lepsze google chrome czy firefoxchrome czy mozilla?chrome czy