Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co lepiej wybrać: Logitech X-530 czy X-540

RE: Co lepiej wybrać: Logitech X-530 czy X-540
Ruskie radio-po podłączeniu do gniazdka na głośnikach słychać czasami stacje radiowe ktoś pisał że Czeskie.
Matrix-robi z dżwięku 2.1 5.1 dzięki temu słychać lepszy dżwięk przestrzeny ale efekt nie jest taki jak byś odtworzył oryginalnie materiał nagrany w 5.1
Zarabiaj w sieci! Bez wkładu własnego! Zarabianie w internecie, zarabianie w domu.

https://drogadomiliona.wixsite.com/zarabiajwsieci
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Co lepiej wybrać: Logitech X-530 czy X-540
Cytat:No niby tak ale w jednym numerze był test g51 i dzięki matrixowi w każdym teście muzyka grała ponoć lepiej
W numerze PCF? Ekhem, osobiście nie wierze w żadne bajdoły pisane o sprzęcie Audio w pismach o grach i sprzęcie komputerowym. Taki CDA nawet na peryferiach się nie zna. Jedyne rozsądne rzeczy piszą ludzie na forach Audio czy DIY.

Z resztą tak na chłopski rozum jakim cudem rozdzielenie dźwięku z 2 na 5 kanałów i jego modyfikacja może się przyczynić do poprawy jego jakości?

Wracając do tematu. Mam dylemat bo w tej chwili jadę na starym amplitunerze Fisher CA-M100 i jakichś 3 drożnych kolumienkach Tonsila. Do stereo sprzęcik miodzio ale wkurza mnie że nie mogę oglądać normalnie filmów AC3. Dlatego sam się zastanawiam nad 540 lub jakimiś Geniusami. To chyba jedyne 2 firmy które się liczą w grupie cenowej do 1000zł. No i z jednej strony chciałbym uzyskać dźwięk taki jak na moim zestawie stereo a z drugiej strony za dużo nie wydać. Bardzo jestem ciekaw jak wypadłby 540 w porównaniu do mojego stereo w kwestii czystości dźwięku i głębokości (i jakości) basów.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne