Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co lepsze Xbox 360 Elite czy Play Station 3 ?

RE: Co lepsze Xbox 360 Elite czy Play Station 3 ?
Ja twierdzę że Xbox 360 będzie lepszy a na co ty się zdecydujesz to tylko i wyłącznie twoja sprawa.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(29.11.2009, 23:41)dumbass napisał(a): Dziecko mojego znajomego ma exboxa i problemem są straszliwie rysujące się płyty (może dlatego, że ich nigdy nie wyjmuje z tacki), a ps3 (nie jestem na 100% pewien) zapisuje gry na dysku.
Porównaj sobie w sklepie który pad lepszy. A co do BluerayDisc to już twoja decyja- jak masz niezły telewizor + kasę na filmy to bierz ps3

Ja mam już 1 płytę w napędzie ok 2 miechy, i jakoś nie jest porysowana. Tym bardziej sam napisałeś DZIECKO ma xboxa. A i gry z płyty można zapisać na dysku w xboxie Wesoły A jeśli chodzi o pada, xboxowy lepiej leży w dłoniach.

(29.11.2009, 23:51)SobiX napisał(a): I takie pytanko jeżeli bym kupił w styczniu czy lutym 2010r. o na ile mi może taki Xbox 360 Elite starczyć ? bez problemów z grami itp ?

Premiera nowego xboxa ma być pod koniec 2011 lub w 2012 (takie info chodzi po necie). Ale jak wiemy w 2012 ma być koniec świata xd
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(30.11.2009, 00:58)DK1990 napisał(a): Ja mam już 1 płytę w napędzie ok 2 miechy, i jakoś nie jest porysowana. Tym bardziej sam napisałeś DZIECKO ma xboxa. A i gry z płyty można zapisać na dysku w xboxie Wesoły

Mógł byś mi powiedzieć jak?? Bo może jeszcze mógłby sobie pograć. A, że dziecko ma xboxa to nie ma nic do rzeczy (ma 14 lat). Tylko, że jemu xbox chodzi po kilka godzin włączony.

P.S. miał wcześniej jeszcze jednego xboxa ale padł.
Ludzie! Opanujcie się. Po kiego xbox elite? Po to żeby miec dysk 120gb żeby zainstalowac gre którą trzeba i tak wkładać do napędu? Żeby mieć czarny kolorek? I po ci tym dysku 120Gb, bo jesli chcesz muzykę to przeniesiesz na dysk tylko z płyt cd. Filmy niewiem czy wogole da się przenieść, nie było mi to potrzebne, mam DVD. Zamiast tego wolałbym kupić arcade z przeróbką+ 3pady i jakies gry.
Ja bym powiedział tak, obie konsole dobre ale jak masz telewizor z Full HD. Bez tego telewizora, nie będzie pełni rozrywki, czy nawet komfortu grania.
Jeśli masz więcej niz 1200 kasy + dużo na gry bierz PS3. Jeśli natomiast masz nawet mniej niż 900Zł i chcesz zaoszczędzić na grach pieniądze to xbox.

Ja mam od lutego xboxa premium 60Gb HDMI, jest przerobiony, tata nauczył się przerobić i koledze przerobił. Mam wersję Falcona z pażdziernika 2008, grałem nawet po 10-14 godzin na xboxie z bratem i nigdy mi się nie zawiesił, wylaczył
I mam dla was ostrzerzenie, jeśli macie przerobionego xboxa to nie podłaczacie do neta bo dostaniecie bana i na całą konsolę i na dysk twardy.
Jesli chcecie co wiedziec o xboxie to napiszcie mi na gadu-gadu ale najpierw przedstawicie się nikiem z PCF.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(30.11.2009, 11:23)Turbo PC napisał(a): I mam dla was ostrzerzenie, jeśli macie przerobionego xboxa to nie podłaczacie do neta bo dostaniecie bana i na całą konsolę i na dysk twardy.

Napiszę to : ŻAL!! Jak dostaniesz bana na xbox live za przerobionego xboxa, to banuja ci tylko dostęp do neta. Nie banują ci konsoli, możesz dalej grać na singlu. Wprowadzasz tylko ludzi w błąd.

(30.11.2009, 11:08)dumbass napisał(a):
(30.11.2009, 00:58)DK1990 napisał(a): Ja mam już 1 płytę w napędzie ok 2 miechy, i jakoś nie jest porysowana. Tym bardziej sam napisałeś DZIECKO ma xboxa. A i gry z płyty można zapisać na dysku w xboxie Wesoły

Mógł byś mi powiedzieć jak?? Bo może jeszcze mógłby sobie pograć. A, że dziecko ma xboxa to nie ma nic do rzeczy (ma 14 lat). Tylko, że jemu xbox chodzi po kilka godzin włączony.

P.S. miał wcześniej jeszcze jednego xboxa ale padł.

Moja konsola Xbox -----> Biblioteka gier ----> Wybiera grę którą ma w napędzie ----> Zainstaluj na dysku twardym. To wszystko. Ale jak ma zajechaną płytę to nic nie zdziała.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Ach, dodam od siebie parę słów. Byłem bardzo zafascynowany owymi konsolami. Czytałem, śledziłem wszystko, co ich dotyczyło. I stwierdzam, iż osobiście wybrałbym Xbox 360, pomimo iż byłem w posiadaniu PS3 przez około miesiąc czasu. Od 2003 roku mam w domu PS2. Tylko na niej gram np. w PES ponieważ DualShock wydaje się być po prostu stworzony pod ten tytuł. To samo można rzec o SixAxis, którego zaletamis są: lekkość oraz wbudowany akumulatorek. W przypadku pada od X360 - jest cięższy, ale wg mnie poręczniejszy. Przyjemniej gra się na nim w wyścigi lub FPS-y (tak, tak... Strzelaniny tylko na PC... Bla, bla, bla... Wesoły ). Chyba żadna z wersji konsoli Microsoft nie jest w stanardzie wyposażona w akumulatorek, który oddzielnie kosztuje chyba około 60-80zł, dokładnie nie pamiętam. Możesz sprawdzić to na Allegro. Grałem na obu padach i dla mnie zwycięża tu bezapelacyjnie kontroler MS. Gry - temat burzliwy. Przeboje wydawane wyłącznie na sprzęt Sony, przykładowo Devil May Cry, czy Tekken ukazały się na Xbox. Uważam to za świetny ruch ze strony amerykańskiego koncernu. Zwracając uwagę na gry ponownie sięgam po Xbox. Gears of War - zdobywca wielu nagród, produkt tworzony najwyraźniej z pasją. Konwersja na PC odbiega od wersje konsolowej. Mordowanie przeciwników jakość tak nie cieszyła mnie... Seria Halo - bardzo dobry shooter, rozgrywka w trybie wieloosobowym to jest to. Gra przez sieć - W X360 owszem przychodzi nam za to płacić, ale nie mamy żadnych kłopotów z łączem. Grająć na PS3 niejednokrotnie zostałem rozłączony, zdażały się psujące zabawę lagi. W trzystasześćdziesiątce tego nie ma. Płacisz 130zł za 12 miesięcy gry, ale nie klniesz z powodu opóźnień, wysokiego pingu itp. Ponadto, za zebrane punkty możesz kupić parę mini gierek czy dodatkowych lokacji do trybu Multiplayer, albo dodatki do gier, np. do GTA4, wyłącznie na Xbox 360. Awaryjność, z PS3 nie miałem problemów, napęd nie rysował płyt. W przypadku konkurenta, także nie spotkałem się z żadnymi wadami napętu. Znajomy mieszkający obok mnie (często u niego grywam) ma X360 od listopada 2008na technologii JASPER. I tu pojawia się uśmiech na mojej twarzy - konsola się nie przegrzewa, wręcz przeciwnie chłodziła nam pomieszczenie w którym się znajdowaliśmy. Jest na otwartej przestrzeni, nie gniecie się gdzieś pomiędzy książkami czy na ciasnej półce i właściwie nic złego się nie dzieje, gry działają płynnie, urządzenie nie zawiesza się ani nie wyłącza. Jeżeli chodzi o dane technicznę i grafikę w grach - było mnóstwo amatorskich testów. Jednak mnie najbardziej przekonały badania serwisu Gamespot, które wykazały iż Xbox 360 pomimo wszystkich doniesień prezentuje lepszą oprawę audio-wizualną, a chodzi tu głównie o szczegóły, np. detale budynków w grze Spider-Man - wersja Xbox-owa: widoczne cegły, PS3 - karton. To samo miało miejsce z podłożem w Oblivion - zwycięża ponownie "X". A z ostatnich produkcji: NFS Pro Street - dym przy okłach. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, gdyż nie znam się na samochodach. Chyba grzanie silnika, samochody buksują kołami na asfalcie w miejscu, wydobywa się dym, który realistyczniej wyglądał na Xbox. Co do dysków - na PS3 zrzucisz grę i wczytasz ją. Xbox nie ma takiej możliwości. Sam nie wiem, na co komu 120GB w Iksbksie... On jest przydatny jedynie do dodatków pobieranych do gier, ale tu w zupełności wystarczy 20-60GB. Ja bym się na niego decydował tylko przy chęci uruchamiania gier ze starszej platformy, zapomnianego pierwszego Xbox-a. Da się, ale po ściągnięciu odpowiedniego programu ze strony Microsoft, który niestety nie zmieści się na karcie pamięci 256MB. Ceny ORYGINALNYCH gier - osobiście nie kupowałbym w sklepie, może niezależnym (prywatnym, a nie globalnym: MediaMarkt, Saturn). Używane na Allegro są po 50-100(150) za tytuły z werwą. Zależy jak na to spojrzeć, możesz kombinować z PlayStation na zasadzie - kupię grę, zgram na dysk i sprzedam innemu. Za te pieniądze znowu kupię, zrzucę i wystawię na aukcję... Wojna obu platform ciągnie się od początku ich istnienia. Ja wybrałbym Xbox, wersję z dyskiem, używaną ale na gwarancji. Powód? Arcade podrożał. W roku 2008 kupiliśmy go ze znajomym za 530zł - NOWY, zafoliowany. 2 lata na gwarancję, 3 na 3ROD. Za przeróbkę daliśmy 50zł. Teraz Arcade na Allegro dochodzi do cen Premium, a ta z kolei miesza się z Elite. Wybór należy do ciebie. Jeśli to złagodzi waszą walkę, analitycy twierdzą, że walkę konsol trzeciej generacji zwycięży... Nintendo Wii. Dane podchodzą od osób, które zapowiadały produkcję PS2 Slim (sprawdziło się) oraz nowej wersji PSP (PSP Go stało się faktem). Mam nadzieję, że w czymś ci te liczne zdanie i splecione w nich słowa pomogą z wyborem. Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Jasno i na temat.
Piszę poprawnie po polsku. Jupi
[Obrazek: 30560.jpg]

No tak jak pisałem, Mam może zamiar kupić w styczniu konsole bo będzie duży dochód pieniężny (18).
I pytam się czy jak kupię np. XboX 360 Elite, czy ta gra mi na długo starczy ? 5 lat ?
bez płakania na gry itp ? Bo nigdy nie miałem tz: konsol najwyżej Comandor i Pegazus Język
Ale na to nie patrzmy .... Nigdy nie miałem PS ani Xbox tylko grałem powierzchownie.
I w weekend grałem u brata c. właśnie w "X-elite" i spodobała mi się graficznie a grałem PES2010 Jakieś walki w klatce nie pamiętam tytułu i COD MW2 więc dla mnie bajer nie ma co się porównywać z komputerem (tylko trudno się gra w np: COD Język dla nowicjusza) a w PS3 grałem rok temu na Mistrzostwach Polski w FIFA 10 i tylko tyle Język Powiedzcie coś więcej jak macie co powiedzieć Wesoły
Pozdrawiam
Sory za offtop, którego Sobix urodzinki ? Szczerbol
Piszę poprawnie po polsku. Jupi
[Obrazek: 30560.jpg]

27 Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
xbox 360 jasper cichyile kosztuja mikrofony na x boxa 360 na karaokekaraoke z polskimi piosenkami na xbox 360