Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co myslicie o NFS Pro Street

RE: Co myslicie o NFS Pro Street
Ja sam nie wiem czy to będzie taki wielki hit ,dla mnie NFS stracił swój urok wraz z wyjściem pierwszych zapowiedzi... Zniszczenia ,brak policji ,legalne wyścigi... Gdzie tu miejsce na fabułę?? Ten NFS to będzie porażka po linii..
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Bardzo się boję, że wyjdzie z tego kolejny NFS: Carbon Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Bardzo się boję, że wyjdzie z tego kolejny NFS: Carbon Smutek
ja też na pewno bedzie taki sam syf jak Carbon
Moim zdaniem to będzie największe ścierwo, jakie wyszło pod nazwą NFS. Zabrano z gry to co wszyscy tak lubili - nielegalne wyścigi. Jazda 300km/h po leśnych trasach przy dźwięku policyjnych syren to nie to samo co jazda po torze. Zrobiono coś jak Toca, tylko z tuningiem aut i ładną grafiką.Kwaśny Nie mam pojęcia po co wszyscy się tak tym podniecają. Chcesz zobaczyć ładną grafikę?? Wyjrzyj przez okno, idź na spacer.
Będzie przełom-model zniszczeń!!! Nareszcie fura za 300.000 $ będzie się niszczyć!!! Czekamy... Wesoły
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Z tej gry zapewne tylko grafika bedzie dobra reszta to zupełne dno. GDZIE MOJA ULUBIONA POLICJAPłaczeChytry
Dla mnie kryzys dobrego NFS się skończył na NFS MW.
od najniższych do Underground'ów to były czasy fajny klimat i muzyka jak na tamte czasy wszystko to co dobre...
Most Wanted też fajny jeszcze muzyka zajefajna dana grafika wystarczyła każdemu, ogólnie grało się bardzo fajnie ale od Carbon'u się zaczyna syf jak dla mnie i tak to będzie w stronę wielkiej porażki kierowane prócz grafiki ładnej i rozwaleń, zniszczeń aut nic ciekawego nie będzie, kto wie jeszcze jaką tam muzykę Oczy dadzą ? jakieś ścierwo pewnie jak w Carbon'ie które nie pasowało zbytnio do klimatu jazdy i jeden wielki minus z mojej strony tak dziecinnie prostą sterowność zrobili że to aż żal.
Szkoda gadać wole powracać do Nfsu 1-2 i Nfs Mw moje zdanie takie, a to będzie tak zwany odgrzewany kotlet" polepsza grafikę i dodają zniszczenia co róż nowego te nowości odbiegają co raz dalej od naszych Nfsów które każdy za pewne pokochał ";
Programy: Polecane / Nowe / Inne