Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co sądzicie o RX570?

RE: Co sądzicie o RX570?
W polsce rynek "tanich" kart jest mocno popieprzony niestety . A to że mamy okres świąteczny / noworoczny i wiele osób teraz się za swoje sprzęty wzięło i zalało rynek nie pomaga . Trzeba zaachować głowę . Pisać , pytać , negocjować i tyle . Nie sztuka przepłacić za sprzęt tylko dlatego że się nam nie chce poświęcić trochę czasu .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Ta gtx 1060 jest trochę droższa od 960 i jest dużo lepsza i wydajniejsza. dodatkowo na 1060 mam 15 razy dłuższą gwarancję a kosztuje niecałe 500 zł. Ludzie naprawdę bardzo ją polecają. Niema tańszych 4 gigowych kart 960 niż 380 zł, a przy tej aukcji trzeba po nią jechać.

PS tyle czasu co ja na to poświęciłem. od prawie 2 lat prubóje coś zdobyć, a teraz dopiero trafia się okazja i pieniądze oraz większa potrzeba.
Jeśli masz problem, to pisz na PW w sprawach systemowych lub sprzętowych. POMOGĘ!
Jak sobie tam chcesz, ale jeśli myślisz że GTX1050ti/ GTX 1060 za powiedzmy rok to będą jakieś mega świeże karty to się grubo mylisz to już jest stare . Na Allegro masz Zotaca GTXa 950 za niecałe 300 zł z 6 miesięczną gwarancją niby i jego z dwojga złego bym brał .

Bo widzę że ty sam jeszcze nie wiesz co chcesz robić i kiedy i liczysz na to że mocniejsza karta będzie "świeża " gdybyś się w końcu zdecydował . Mogę cie zapewnić że wtedy już i tak będzie stara i mało warta .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Pisałem ci człowieku . Masz zarówno na allegro jak i na olx opcje kontaktu ze sprzedającym to piszesz do niego i negocjujesz. jak zależy mu na sprzedaży to się dogadacie . to takie proste ale widzę że nie dociera. Tak działają rozsądni ludzie którzy szanują swoje pieniądze .
Nie pomagam.
Widzę że ja się już w tym motam. mam 490 do wydania na karte no bo 8.99 przesyłka paczkomatem i chce znaleźć coś. Może byście mi doradzili i dali jakiś link do allegro z jakąś kartą, która za tą cene była by teraz najrozsądniejsza. Musi mieć przynajmniej te 3gb oraz nie być dłuższa niż 320mm bo większa mi do obudowy nie wejdzie.
Jeśli masz problem, to pisz na PW w sprawach systemowych lub sprzętowych. POMOGĘ!
https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-...rancja-mrk - przykładowa 1060 3gb za 455zł z roczną prawie gwarancją ...
https://allegro.pl/oferta/karta-graficzn...8799721733 - tu z wypaśnym chłodzeniem ale bez gwarancji .
Nie rozumiem czemu tak się boisz odezwać , co to za wstyd napisać do kogoś i negocjować cenę ?

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzn...8781542438 - tutaj znowu msi gwarancja 3 miesiąące

jest co wybierać a założę się że jakbyś się wziął do roboty i popisał to pewnie któryś by się zgodził na 400-420
Nie pomagam.
Bo się motasz kolego strasznie . Wybacz ale znam taki typ mają ludzie słabe procesory ale na siłę chcą kartę wymieniać na mocniejszą bo łudzą się że da im to te może 5 fps czasami mimo że proc w większości gier zablokuje . Może zrobią rozbudowę ale sami nie wiedzą czy za pół roku dwa lata czy może aż płyta padnie . :D W końcu kupują tego kompa wsadzają do niego tą kartę "na zapas " co ją kupili 2 lata temu i okazuje się że dalej karta za słaba i przydałoby by się zmienić bo już nie daje rady. Mimo że przecież "na zapas " była kupowana .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Bardzo dziękuje pieterman09. Ta ostatnia propozycja z msi moim zdaniem jest świetna. tańsza od tego gigabite mini i pewnie wydajniejsza. Tego właśnie szukałem. Mi taka oferta nie wyskoczyła.

MonteCristo tak ale wiesz np stara R9 290X jest nadal świetna a ma już z 5 lat. ma pewne wady, ale może z tą też tak będzie. A poza tym do wymiany procesora i tak muszę zmienić podstawkę, a karta graficnza potrzebna mi jest.
wszystko wyskakuje tylko na promowane u góry nie ma nawet co patrzyć xD
Nie pomagam.
XD. Ale ta mi się spodobała naprawdę. Pewnie ją kupie bo mi odpowiada oraz cena jest lepsza niż gorsza sztuka tego samego modelu. Dzięki. Beer
Programy: Polecane / Nowe / Inne