Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co sądzicie o RX570?

RE: Co sądzicie o RX570?
Cytat:MonteCristo tak ale wiesz np stara R9 290X jest nadal świetna a ma już z 5 lat. ma pewne wady, ale może z tą też tak będzie. A poza tym do wymiany procesora i tak muszę zmienić podstawkę, a karta graficnza potrzebna mi jest.

Nie będzie ponieważ Nvidia dba o to by ich starsze karty po latach nie były zbyt wydajne .   ;)
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
zgadza się , radeony lepiej się starzeją.
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
(30.12.2019, 19:06)MonteCristo napisał(a):
Cytat:Nie będzie ponieważ Nvidia dba o to by ich starsze karty po latach nie były zbyt wydajne .   ;)
No to nie lepiej kupić coś od AMD np tego RX570, jeźeli ma się nie zestarzeć? ale i tak myśle że 1060 jest najlepszym wyborem
Jeśli masz problem, to pisz na PW w sprawach systemowych lub sprzętowych. POMOGĘ!
Przy 1060 będziesz mieć bottlenecka 50% przy 960 14% 1050Ti to 16% rx570 to 26% wszystko co jest powyżej 10% powoduje bottlenecka a przy 1060 to wręcz masz go gwarantowanego co chwilę. Ale, jak zawsze podkreślam to tylko wyliczenia orientacyjne. Ja nie kupuję dzieciom przydużych butów, żeby były w sam raz za rok, bo może się okazać, że po tym czasie będą już zniszczone, a ja głupi kazałem im chodzić w chlapaczach :D Pieterman przestrzegał tutaj co drugą osobę by np nie kupować rx570 armor od MSI, ale ja chciałem przez moment okazać się mądrzejszym i sugerując się gwiazdeczkami i opiniami anonów dokonałem zakupu. I wiesz co? Szybciej ją zwracałem niż mi ją kurier przywiózł hehehe Warto słuchać mądrych ludzi, by potem nie płakać przy np braku możliwości zwrotu.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Ok. Ale i tak zmieniam za jakiś czas proca. Poza tym ta oferta którą zamierzam kupić właśnie podesłał mi pieterman09, a ona jest za taką samą cene co ten rx570 oraz 1050Ti.
Jeśli masz problem, to pisz na PW w sprawach systemowych lub sprzętowych. POMOGĘ!
nwm skąd takie dane bierzesz AtSizahPL Acz same sobie przeczą . skoro przy 1060 by miał 50% to jakim cudem przy rx570 ma 26 jak karta w żadnym razie nie jest 50% słabsza ?
Tak czy inaczej o ile w te 14% przy 960 mogę uwierzyć , te 50% przy 1060 powiedzmy że też , reszta jest wyciągnięta z tyłka .
Nie pomagam.
A więc kupuje tą GTX1060.
Biorę ze stronki :D internetowej gdzie można parować procesory z kartami graficznymi. Może to tylko zabawa, ale jednak przy moim procku pokazywała sensowne rezultaty.

https://pc-builds.com/calculator/A8-7600.../0Bh0Yl28/
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
czasem pokaże sensowne a czasem z tyłka . na 4 co podałeś 2 raczej trafił także to i tak dobry wynik .
Nie pomagam.
Grafika GTX 1060 3G MSI przyszła i jest super. W GTAV na przed na minimalnych 720P było 45 FPS, a teraz na ultra 1080P jest 50-80 FPS!
Programy: Polecane / Nowe / Inne