Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Co sądzicie o takim odtwarzaczu mp3 jak Sony W202.

Co sądzicie o takim odtwarzaczu mp3 jak Sony W202.
Jak w temacie...
Może ktoś miał z nim do czynienia coś on nim wie tudzież posiada ten sprzęcik.
Interesuje mnie czy warto kupić właśnie ten model. Podpowiem, że kosztuję w granicach 300zł. I tu pojawia się pytanie czy się opyla czy też nie. Niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem charakteryzuje się ten odtwarzacz i dodam, że takowe by mnie satysfakcjonowało Duży uśmiech
Jak nie ten to może ktoś zna jakiś inny. Eeee i pasowałoby żeby to była mp3 coś w deseń Sony W202, czyli nie chcę jakiegoś klocka latającego na szyi, bo podczas biegania (o skakaniu w dal nie wspomnę) odtwarzacz mi gdzieś lata w te i we w te co mnie delikatnie mówiąc bardzo irytujęSzczerbol
Jak będzie ktoś miał jakąś ciekawą propozycję to jestem w stanie dać dużo więcej niż 300zł tylko nie zamierzam płacić za markę. Więc nawet niech nikt mi nie wyjeżdża ze sprzętem Denona za 1,5kJęzyk
Jeżeli znajdzie się osoba, która coś zaproponuję to prosiłbym o napisanie czym przewyższa model podany prze ze mnie.
Piszę poprawnie po polsku. Niech stracę...Szczerbol
Powerlifting!!! & Kolarstwo!!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne