Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Coś do pogrania 1200 pln

RE: Coś do pogrania 1200 pln
No to powodzenia jeszcze w szukaniu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
a proszę bardzo  :D

- choćby to , tylko trzeba poszukać czy ten konkretny model ma ram w 2 kościach ... jeżeli dobrze znalazłem to powinien mieć

albo policytować np :

albo

Śledzę rynek laptopów ostatnio i jest to realne za 1200-1400zł

a nie to można szukać coś tego typu

850m/950m trafiają się nieraz za 1300-1400zł
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
AtIllidan Jeśli laptop z R5 3500U/ R5 4500U kosztował około 2 tyś ( mówię o tanim jakiś HP Asus/Acer ) to ile on ma realnie kosztować powiedzmy po roku czy dwóch jeszcze coś się porysuje pęknie itp nie wpływa na użytkowanie ale na cenę już tak 1200/1300 zł jest to moim zdaniem realne tylko trzeba pogrzebać nie brać pierwsze lepsze z brzegu oczywiście chcesz mieć coś lepsze jakościowo aluminiowe to musisz dopłacić 1,5k w górę bo one tez jako nowe droższe były takie HP Pawiliony na przykład . Ja Yogę z I5 5300U i 940M kupiłem poniżej 1000 zł słabsza opcja oczywiście niż Ryżem ale to jakieś półtora roiku temu było pragnę zauważyć .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Ok, tylko dla mnie to i tak nie są sprzęty do grania, ale ok, niech będzie. Ja bym brał za tą kwotę coś nowego, jak wyżej podałem. Co do uszkodzeń, to nie wiem, czy wszystkie nie wpływają na użytkowanie, to kwestia indywidualna i do dyskusji, ja bym np. nie chciał lapka z pęknięta obudową, czy brakiem szybki w kamerze itp. Jak pisałem wole ciut słabszy nawet, ale nowy z gwarancją pełną. Ale to autor decyduje.
Szczerze ? Nie rozumiem o co ci chodzi ? Ten który podałeś wyżej autorowi też przecież nie jest nowy i nie ma "pełnej gwarancji " jedyną gwarancją jaką ten Lenovo ma jest gwarancja sprzedawcy .

Albo 1500 zł albo nowy za nowy przyzwoity trzeba dać ponad 2k a lepiej koło 3,5 k żeby był wybór jakiś . Laptop do gier w tym budżecie ZAWSZE będzie mieć jakieś mankamenty nie ma siły . Nie wiem co ty byś oczekiwał od laptopa do gier za 1300/1500 zł .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Ja nic nie oczekuje, o czym pisałem wyżej. Cały czas piszę, że w tym budżecie sprzęt do gier to nie za bardzo, tak czy siak. I napisałem, wolałbym nowy, ja wolałbym jak już niż używkę. Dla przykładu, chociaż:
laptop techbite ZIN 3 14.1'' HD 128GB win10 pro
Więc nie wiem czego, Ty nie zrozumiałeś?
Autor, decyduje co kupi. Ma w końcu kilka propozycji.
Co kto lubi ale osobiście nie polecam tak ekstremalnego budżetowca słaby Celeron słabe wykonanie i matryca TN 4GB ram prawdopodobnie nie wymienialne miałem z takimi wynalazkami do czynienia i nie polecam nikomu . Taka dygresja a co do laptopów do 1500 zł do gier . To zależy czego oczekujesz jeśli gier AAA na ultra w 1080p to jasne laptopy za 1,5k nie są dla ciebie  . Ale jeśli wystarczy ci granie w starsze mniej wymagające gry to spokojnie taki laptop możesz brać .  Tyle mam do powiedzenia zakładam że autor zdaje sobie sprawę że mówiąc o laptopie za 1200 zł nie mówimy o najnowszych produkcjach na najwyższych detalach .

Tak btw nawet za 1200 zł z "nowych " da się lepiej niż Celeron :

Ja bym brał coś z R5 2500/3500 bo jednak lepsza integra ale jeśli autor uparłby się na nowy z gwarą zdecydowanie lepszy deal na tym już w coś tam zagra chociaż bez cudów wiadomo 2 rdzeniowiec słaba integra choć ta z Celerona nawet bez podjazdu . No i ma slot na ram chociaż jeden to jeden ale ma ale jak mówię nowe laptopy za 1200 zł kompletnie bez sensu są .

Z używanych szukaj coś z GTX950m lub 850M może się uda w tej cenie.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne