Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

CyberGhost klucz aktywacyjny

RE: CyberGhost klucz aktywacyjny
W wiadomości rejestracyjnej znajduje się odnośnik, na którym należy kliknąć. Wywoła on stronę WWW, na której znajduje się klucz. Należy go skopiować/wkleić w odpowiednie pole w programie.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ściana  RE: CyberGhost klucz aktywacyjny
witam
Czy zrezygnowaliście juz pólrocznej subskrypcji tego CyberGhosta , czy strona aktywacyjna nie działa poprawnie, bo zdaje sie ze 30 kwietnia jeszcze nam nie upłynął?
Męcze sie juz z aktywacją 3 dzień i nie moge do tej pory sie zarejestrować. Podaje pierwsze słowo z nagłówka strony (próbowałem też pierwsza literę), podaję email ( w o2 jak i w gmail ) i jakos nie mogę uzyskać kodu . Tylko proszę nie piszcie mi że robię coś źle , bo robię tak jak w opisie w gazecie.
Czuje sie oszukany przez PC Format, gdyz gazete kupiłem tylko dla tego programu. Może byłby ktoś w stanie aktywować program za mnie , oczywiście podałbym gdyby to bylo konieczne odpowiednie słowka ze stron. Proszę o kontakt ze mną na forum , PM lub poprzez gg 917555.
pozdrawiam liczę na Waszą pomoc !
Co konkretnie oznacza Pańskie stwierdzenie "jakos nie mogę uzyskać kodu", bo literalnie ma ono tyle znaczeń, że nawet 12-tomowa encyklopedia nie zmieściłaby wszystkich możliwych porad i odpowiedzi?

Czy chodzi Panu o to, że nie dostaje Pan maila z kodem? A sprawdził Pan katalog SPAM po zalogowaniu się do skrzynki przez webmaila? W niektórych wypadkach kod przychodzi nawet dopiero po 3 dniach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Do mnie na gmailu tez nie przychodziło, na interi poszło
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Udało sie . Żadne gmaile tleny(o2) i interie nie zadzialały, Udało sie dopiero na mailu z aol.pl
a ja mam klucz z dnia 1.04 i on już nie działą dzisiaj!

The promotion has expired!!!!!!!!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
1. Proszę zrobić screenshot
2. wysłać z opisem na adres reklamacjeAtpcformat.pl
3. W mailu proszę podać adres mail użyty podczas rejestracji, oraz przysłany kod rejestracyjny
Witam,

cóż ja mam taki problem...
Kupuję PC Format od kilku lat, w ten sposób że Pani w sklepie zostawia w "teczce" dla mnie te czasopisma i co dwa miesiące odbieram je gdy do miasta wracam.

Otóż problem jest taki, że wczoraj dopiero odebrałem czasopisma i przyznam, że program bardzo by mi się przydał. Niestety, strona rejestracyjna już nie działa. Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość uzyskania klucza do programu?

Pozdrawiam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
cyberghost klucz licencyjnycyberghost kluczcyberghost 5 keycyberghost keycyberghost kodcyberghost key 2018kod aktywacyjny do cyber ghost 5cyberghost kod aktywacyjnycyberghost 5 key chomikujcyberghost kod 2013