Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czary na mp3 Sansa?

Czary na mp3 Sansa?
Serdecznie witam! Mam taką zagwozdkę... Wgrałem na odtwarzacz mp3 Sansa Clip Zip kilka utworów - nagrań w wykonaniu chóru. Pliki te na komputerze i na Sansie czytanej przez komputer są normalne tzn. mają po 3-4 minuty długości, po 5-7 mb pojemności i zawierają wyłącznie nagranie kolejnych utworów. Ale coś dziwnego dzieje się z nimi przy słuchaniu bezpośrednio na odtwarzaczu - po kilkunastu sekundach chór zastępuje jakaś konferencja czy wykład - i całość trwa jakieś pół godziny... Za każdym odtwarzaniem tak samo - ale tylko na Sansie... Nie nagrywałem tego, nie mam tego w komputerze, nie było tego wcześniej na Sansie, nie wiem co to jest i skąd się wzięło...!
Czy ktoś umiałby powiedzieć, co to za czary? Coś z radia...? Ale jak?! Nie mam pojęcia...
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Czary na mp3 Sansa?
Ciężko tu zgadnąć co jest nie tak, z ópisu to raczej niemożliwe, chyba że poza komputerem odtwarzacz płata ci figle i odtwarza coś innego, nie wiem co, może masz coś jeszcze na playliście. Udostępnij te pliki, pobierze się i sprawdzi co na nich jest.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
Te pliki to ciut tajemnicaOczko Nie chciałbym za bardzo udostępniać - poza tym one na komputerze są normalne...! A jak przesłać to, co się z nimi dzieje przy odtwarzaniu na Sansie...
W takim razie nie pomogę, bo wróżką nie jestem i nie sprawdzę, co z twoimi plikami jest nie tak, czy też jest z nimi wszystko ok.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Spróbuj zgrać pliki na komputer przeprowadzić dokładny pełny format pamięci w Sansie, i wgrać je tam jeszcze raz. Ale format PEŁNY, a nie szybki.
Możesz też spróbować pliki mp3 przekonwertować w jakimś programie (na przykład w darmowym Format Factory) do wav, wtedy przesłuchać, i jeszcze raz przekonwertować na mp3 i wtedy wgrać na sansa.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Dzięki! Pełny format Sansy pomógł - pliki są normalne także przy odtwarzaniu z mp3. Sam chór bez gadających po włosku z tłumaczem...! Myślę sobie, że może zostało coś po poprzednim właścicielu, bo to sprzęcik refurb...?
Raz jeszcze dzięki za pomoc!
Programy: Polecane / Nowe / Inne