Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy avast mi dobrze skanuje?

RE: Czy avast mi dobrze skanuje?
(05.05.2010, 19:01)kamel16 napisał(a):
(05.05.2010, 18:57)~Anonim napisał(a): Nie wykrywa wszystkiego Smutek
Zmieniłem go na ESET`A Krzywy
Też zmień Język
eset wykrywa wszystko?

A czy ja powiedziałem że wykrywa wszystko ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(04.05.2010, 14:25)saper1972 napisał(a): Wiem,mówiąc szczerze ja bym go nie chciał za darmo,sam przejrzyj internet i znajdź testy antywirusów,zobacz na którym miejscu jest klasyfikowany Avast,wystarczy też wejść na jakieś fora gdzie ludzie piszą,że mają zawirusowany komputer ,90% z nich ma Avasta,obejrzyj filmiki na You Tube o jego wykrywalności,normalna porażka i piszę tu już o nowszej wersji 5 płatnej,oczywiście jak nic nie ściągasz i odwiedzasz wyłącznie onet lub wp to i Avast wystarczy

No właśnie, przejrzyj...ja to zrobiłem i okazuje się, że Twoje słowa nie mają pokrycia bo avast zbiera bardzo dobre opinie w testach darmowych programów antywirusowych. to jeden z dowodów.
Znany międzynarodowy portal internetowy http://www.NotebookReview.com przeprowadził test darmowych programów antywirusowych. W porównaniu wzięły udział najbardziej znane i lubiane programy zabezpieczające komputer przed złośiliwym oprogramowaniem i wirusami:

AVG 9.0 Antivirus Free
Avira Home Edition
Avast! Free Antivirus
Microsoft Security Essentials
Test był rozpatrywany w czterech kategoriach: zabezpieczanie, wydajność, użyteczność i dodatkowe funkcjonalności. W teście zabezpieczeń Avast! Free Antivirus był bezkonkurencyjny i wyprzedził ponad dwukrotnie swoich największych rywali z sektora darmowych antywirusów AVG oraz Avira. W teście użyteczności Avast! w wersji piątej został zauważony pod względem nowego interfejsu graficznego wyprzedzając antywirusa Awira jednak nadal prym w użyteczności wiedzie oprogramowanie producenta Microsoft.

W teście doceniono również opcję lekkiej zapory ogniowej dostarczonej z najnowszą wersją oprogramowania oraz zabezpieczenie bazy wirusów.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
a teraz Ty przejrzyj:

Widziałeś na jakich plikach był przeprowadzony ten test? na 4 (słownie- CZTERECH. Jeszcze raz- CZTERECH) plikach ze strony eicar.org które siedzą w sieci od czterech lat. A najlepsze jest to, że te pliki wcale nie są wirusami. Zwróć także uwagę na to, że siedzisz na siedmioletniej dziurawej przeglądarce.
(12.05.2010, 12:34)~Anonim napisał(a): avast zbiera bardzo dobre opinie w testach darmowych programów antywirusowych. to jeden z dowodów.
zbiera bardzo dobre opinie w testach w których testuje się ładny kolor interfejsu, ponoć codzienną aktualizację i to, że zabiera o 2 MB mniej pamięci od Aviry czy AVG. Co z tego, że nie raz walnie tekstem "wirusa nie da się usunąć" czy nie potrafi zapobiec infekcji z pendrive. Przecież to nieistotne, ważne że ładnie wygląda.

Program antywirusowy ma działać, a nie ładnie wyglądać. (co i tak jest sprawą subiektywną)
Przy "problemach po aktualizacji do Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.

(12.05.2010, 13:35)kamel16 napisał(a): a teraz Ty przejrzyj:

Widziałeś na jakich plikach był przeprowadzony ten test? na 4 (słownie- CZTERECH. Jeszcze raz- CZTERECH) plikach ze strony eicar.org które siedzą w sieci od czterech lat. A najlepsze jest to, że te pliki wcale nie są wirusami. Zwróć także uwagę na to, że siedzisz na siedmioletniej dziurawej przeglądarce.
(12.05.2010, 12:34)~Anonim napisał(a): avast zbiera bardzo dobre opinie w testach darmowych programów antywirusowych. to jeden z dowodów.
zbiera bardzo dobre opinie w testach w których testuje się ładny kolor interfejsu, ponoć codzienną aktualizację i to, że zabiera o 2 MB mniej pamięci od Aviry czy AVG. Co z tego, że nie raz walnie tekstem "wirusa nie da się usunąć" czy nie potrafi zapobiec infekcji z pendrive. Przecież to nieistotne, ważne że ładnie wygląda.

Program antywirusowy ma działać, a nie ładnie wyglądać. (co i tak jest sprawą subiektywną)

To był tylko pierwszy z brzegu przykład. Opinii o tym, że avast (i nie tylko on) jest dobrym bezpłatnym programem antywirusowym - zamieszczanych w wielu czasopismach komputerowych oraz na portalach zajmujących się tą tematyką - możesz znaleźć naprawdę dużo. A co do podanego przeze mnie przykładu, to może ja nie umiem czytać tak dobrze pomiedzy wierszami jak TY, bo jeślii ktoś napisze, że oceniano w kategoriach: zabezpieczenie, wydajność i użyteczność to dla mnie nie jest tożsame z kolorem i interfejsem. To po pierwsze, po drugie sam znam wielu zadowolonych użytkowników avasta (sam korzystam z innego programu), którzy za nic nie zamieniliby go na inny, a naprawdę nie sa idiotami. No i wreszcie po trzecie, pamiętajmy, że w kategorii freeware nie możemy jednak oczekiwać cudów choć rzecz dotyczy tak ważnej kwestii jak bezpieczeństwo naszych "blaszaków" i inszych laptopów.
pozdrawiam Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
hmm poza tym że 3/4 tematów w tym dziale jest tworzone przez posiadaczy avasta które nie radzi sobie z infekcja to jest naprawdę super , extra program.
Wykrywalność avasta nawet na głupich wirach które w internecie są od dawna jest beznadziejna...
Nie mówię że avira tez jest nie wiadomo jak super ale w przeciwieństwie do avasta jej wykrywalność jest w 100% lepsza; )
Z darmowych to poleciłbym tylko avire do tego firwall comodo który jest naprawdę znakomitym produktem. Chodź cały pakiecik comodo is też nie wypada najgorzej w testach , a funkcje takie jak piaskownica naprawdę sie przydają; )

kategorii freeware nie możemy jednak oczekiwać cudów choć rzecz dotyczy tak ważnej kwestii jak bezpieczeństwo naszych "blaszaków" i inszych laptopów.
Avira wypada w testach lepiej niż niektóre płatne programy , więc można po niej naprawdę wiele oczekiwać Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy avast dobrze skanujeczy avast dobrze skanuje komputerskanowanie avastem wystarczy?