Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy jest sens naklejania foli na porysowany ekran ?

Czy jest sens naklejania foli na porysowany ekran ?
Słyszałem, że niektóre folie niwelują rysy i zaszramowania na ekranie, przez co da się je lekko zamaskować. Prawda to? Jeśli tak, jakie to folie i gdzie je można dostać oprócz allegro ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Czy jest sens naklejania foli na porysowany ekran ?
Niby coś tam maskują, ale bo ja wiem czy jest sens...

Co ci to da ? Ekran i tak porysowany, i przy ew. sprzedaży i tak i tak dostaniesz mniej. Folia dużo nie pomoże.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Jak do użytkowania-naklejaj, bo rys nie widać i dużo przyjemniej się użytkuje. Jak do sprzedaży-odpuść, chyba, że chesz neutralny komentarz. Ja jak mam kupować telefon to zawsze proszę o wysłanie zdjęć po zerwaniu folii i nie popalcowany ekran. Można dostać w komisach i w punktach sprzedaży telefonów np. Plus, czy Play, Media Markt

Dla użytku własnego. Kupiłem okazyjnie X8 za 150 zł, ale ekran porysowany b.mocno. Jutro się przejdę i zobaczę czy to coś działa, jak nie to chyba ją pogonię za jeszcze mniej;/ ehhh. Dzięki za odpowiedz.

Ile powinna kosztować taka folia, żeby mnie nie skroili w komisach. Różnia się czymś, czy wszytskie takie same ?
Podobne są, czasami troche oporem palca sie różnią, odblaskowością, elastycznościa. Weź poliwęglanową bezklejową i nie odblaskową i będziesz zadowolony.

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
folia na porysowany ekranfolia na porysowany wyświetlaczporysowany ekran foliafolia na porysowany telefonfolia na porswany telefonfolia na ekran niweluje rysyekran porysowany monetamiczy naklejac folie na lekko porysowany ekranczy kupowac folijke na lekko porysowany telefonsola portsowany ekran