Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy można zlokalizować z jakiego miejsca logował się ktoś przez router play?

Czy można zlokalizować z jakiego miejsca logował się ktoś przez router play?
Witam, mam problem. "Znajomy" ukradł mi coś cennego w grze. Wiem, że jego komputer łączy się z internetem poprzez modem Play oraz oczywiście kartę SIM. Karta sim ma IP a modem numer IMEI. Nie korzysta już z tego komputera, nie wiem gdzie on jest.

Tu jest pytanie, czy mogę/można (policja, czy ktokolwiek) zlokalizować skąd się logował na przykład tydzień temu, jeśli znam jego IP? Geolokalizacja karty sim playa tudzież jego IP to Warszawa, natomiast on jest z Bydgoszczy na 100%.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Zlokalizuj nr imeigdzie ostatnio logował się telefonczy przez viber mozna zlokalizowacczy policja mozesz namierzyc kto logowal sie na moje konto na fbczy policja moze zlokalizowac przez facebookaczy policja moze namierzyc play onlineczy można lokalizowac przez viberczy mozna namierzyc z jakiego urządzenia mobilnego bulo logowanie na facebookaczy mozna namierzyc miejsce logowania na fbczy mo