Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy symbian potrzebuje stałego połączenia z internetem tak jak android ?

RE: Czy symbian potrzebuje stałego połączenia z internetem tak jak android ?
Belle nie jest ostatnim wydaniem...

System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
G mnie to obchodzi. Ten system to padło. Do czołówki (iOS, Android, WP7) startu nie ma.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Zauważcie tylko, że autor pytał się o połączenie z internetem, nie waszą opinie o tym systemie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(05.04.2012, 13:36)kubex92 napisał(a): Zauważcie tylko, że autor pytał się o połączenie z internetem, nie waszą opinie o tym systemie.

Niech się rozpiszą mi to akurat nie przeszkadza w tym temacie.

Ale powiedzcie mi po co ludziom android z x milionami aplikacji które mogą zainstalować jak będą tylko dzwonić i sms pisać ewentualnie internet przeglądać Język. Ale sami przyznacie że na androida podobnie jak np windowsa (na komputer) znajdziemy więcej gier niż na inne dystrybucje.

666...
Gdzieś czytałem że Nokia ogłosiła czy zapowiada że przestanie wspierać symbiana w 2018r, czy coś takiego ale to tylko chyba.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy telefony z windowsem potrzebują połączenia z internetemgry symbian bez inernetustałe połączenie z internetem s60v5windows phone potrzebuje stalego połaczenia do internetu?windows phone potrzebuje stałęgo połaczenia z iternetem?