Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy ten komputer jest dobry???

RE: Czy ten komputer jest dobry???
Najlepie jakbyś zrezygnował z tego PC masz tam pamięci ddr2 a dziś ddr3 to standard.Nie chce psuć Ci humoru,ale za 1600 zł złożysz lepszy komputer w esc. Nie będziesz płacił nikomu za składanie.Tylko pytanie czy możesz zrezygnować?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Chyba nie mogę bo już jest zapłacone, papiery wydrukowane, gwarancja, pieczęć itd.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Spróbuj. Czasem się udaje.
Mobo: Gigabyte ga-m61pme-s2p grafa: Asus9500GT procesor: AMD Althlon X2 250 [3.0 GHz] RAM: GoodRam 2Gb DDR2 Zasilacz: Fortron 350W HDD: SeaGate ST3120022A [Ultra/ATA100 120gb] Napęd: Hitahi-LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B Obudowa: ATX

Jak skałada to na części musi czekać spróbuj z nim pogadać że kupisz u niego i.t.p tylko inny zestaw.
Trochę głupio mi będzie teraz rodzicom powiedzieć, że nie chcę tego komputera tylko inny. Będą gadać, że zamiast się cieszyć to ja narzekam YszKwaśny
Trochę głupio ci będzie ,jak się dowiesz ,że wszystko padło przez zasiłkę ,albo za dwa lata pewna gra nie zadziała na tej maszynie. Na twoim miejscu nie zastanawiał bym się tylko gadał ze sprzedawcą.
Mobo: Gigabyte ga-m61pme-s2p grafa: Asus9500GT procesor: AMD Althlon X2 250 [3.0 GHz] RAM: GoodRam 2Gb DDR2 Zasilacz: Fortron 350W HDD: SeaGate ST3120022A [Ultra/ATA100 120gb] Napęd: Hitahi-LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B Obudowa: ATX

W sumie to wystarczy mi ta kartka: http://www.youtube.com/watch?v=py8tzSm8ERs
Najwyżej za 2 lata kupie jakąś lepszą jak gry nie będą dobrze chodzić
Trudno, trudno. Powiedz im prawdę, że komputer jest słaby a nie jak sprzedawca mówił ... oni zawsze wciskają to co im nie schodzi i mówią, że od tego nie ma lepszego. Zasilacz, karta graficzna to są najgorsze rzeczy w tym zestawie. Ram też słaby, ale od biedy ...

Mogło być gorzej. Karta na poziomie HD4670, ale zasilacz to tragedia.
GTA IV chodzi na rozdziałce 800x600 i na medium detailach, dlatego mam pytanie czy karta jest za słaba czy za mało RAMów: mam 2GB DDR2 800MHz, jakbym mu tak włożył z 8GB DDR2 1066 MHz to chodziło by na high detail?
Sprawdziłem na Can You Run It wymagania GTA IV i wygląda na to, że za słaby proc i RAM, RAMy wspomagają proca więc jakbym miał ich więcej to i on spełniałby chyba wymagania nie?
[Obrazek: przechwytywaniefq.jpg]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne