Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy to już koniec?

Czy to już koniec?
Zbieram PC Format od początku, żadnego numeru nie opuściłem. Zbierałem go dlatego, że były bardzo ciekawe artykuły o programowaniu w Visual Studio, czy też JavaScript. Później zamiast VS pojawił się blender, mówie sobie trudno może ze 3 numery będzie grafika, a potem znów programowanie. Przez 6 numerów nie było nic o programowaniu w VS. No dobra, mówie sobie, zostaje mi chociaż tworzenie stron. Ostatnio 2 numery w tył było coś wspomnięte o AJAX. A w tym numerze?? Heh a w tym numerze wywineliście niezły numer. Chyba zrezygnowaliście z takiego grona czytelników jak ja, bo nie widzę innego wytłumaczenia. Szkoda bo nieźle się zapowiadaliście. Nawet poklóciłem się z kolegą o wyższość waszego pisma z ekspertem. A w tym numerze zawiodlem się. Mam nadzieje, że to redaktorzy wezmą pod uwagę i ponowią obie rzeczy.
"Mów to co myślisz i myśl to co mówisz"
Już niedługo rewolucja, powstaje it-team.pl
Chcesz się przyłączyć? Pokaż na co Ciebie staćOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Czy to już koniec?
Czasopismo które ma ~160 tys. nakładu musi dobierać "nieco" zróżnicowane tematy, nie może być ciągle o VS i JavieOczko Doczekasz się
 System operacyjny: linux_debian Przeglądarka: firefox
Z drugiej strony jak taki ktoś jak np. ja zacznie uczyć się AJAXa i nagle po dwóch odcinkach zawieszają kurs to można się nieco zdziwić. Konsekwentnie Panie i Panowie redaktorzy, konsekwentnie...

I nie mówcie, że mogę doczytać kursy w Internecie. Mogę, owszem ale:
1) W necie jest wszystko więc równie dobrze można nie kupować PC Format'a w ogóle.
2) Nie mogę wziąć Internetu do autobusu ani na zajęcia Wesoły
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Cytat:Czy to już koniec?

Mam nadzieję, bo większość osób na pewno ma w nosie naukę programowania, a Ci co naprawdę chcą to już dawno mają bardziej specjalistyczne materiały.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Specjalistyczne materiały mogą mieć, ale za to czasopisma takie jak PCF "popularyzują" takie tematy i w dość prosty sposób pomagają stawiać pierwsze kroki. Ja programowaniem się nie zajmuję, ale znam ten ból, gdy np. do szkoły mieliśmy zrobić swoją stronę WWW, a KŚ po kilku numerach zawiesił kurs. Smutna sprawa Smutek.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ja jakoś nie kapuję kursów programowania w PC Formacie Wesoły
Nie wiem dlaczego, ale jak przeczytam coś na stronie internetowej to wchodzi mi do głowy o wiele szybciej Wesoły
A AJAXa sobie niedługo wkuję, ale raczej nie z PCF...

PS. Co do programowania - są setki kursów w necie, mnóstwo tanich książek traktujących o innych językach. To nie są jakieś specjalistyczne materiały, bo piszą tam o tym samym co w PCF tylko wchodzą w to głębiej.
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Z drugiej strony jak taki ktoś jak np. ja zacznie uczyć się AJAXa i nagle po dwóch odcinkach zawieszają kurs to można się nieco zdziwić. Konsekwentnie Panie i Panowie redaktorzy, konsekwentnie...

A nieprawda Wesoły Miedawno jechalem sobie busem, a obok mnie siedziala jakas mloda kobieta, na kolanach miala notebooka a na nim odpalone GG I sobie z kims gadala Wesoły Wiec mozna Wesoły Na razie to rzadkosc, ale mysle, ze za pare lat (dwa-trzy) wszyscy bedziemy tak robic. Notebooki sa coraz tansze, a internet komorkowy tez sie rozpowszechnia Wesoły
Ale fakt. Ja tez wole gazetowe artykuly zamiast internetowych, chociazby dlatego, ze po czytaniu gazety caly dzien co najwyzej mam skolowana glowe, a po calodziennym sleczeniu w necie prawie nie widze na oczy, mimo, ze mam monitor LCD.
Pozdrawiam.
Ajgor
Jeśli kogoś będzie interesować to sprzedawać będę niedługo wszystkie numery pisma PcFormat od nr.3/2006 do 1/2007
co daje razem 11CD i 11egz. tego czasopisma.

PS.Proszę tego nie wrzucać do działu targowisko ,bo nie jest to jeszcze oficjalna decyzja.
Ajgor napisał(a):
~Anonim napisał(a):Z drugiej strony jak taki ktoś jak np. ja zacznie uczyć się AJAXa i nagle po dwóch odcinkach zawieszają kurs to można się nieco zdziwić. Konsekwentnie Panie i Panowie redaktorzy, konsekwentnie...

A nieprawda Wesoły Miedawno jechalem sobie busem, a obok mnie siedziala jakas mloda kobieta, na kolanach miala notebooka a na nim odpalone GG I sobie z kims gadala Wesoły Wiec mozna Wesoły Na razie to rzadkosc, ale mysle, ze za pare lat (dwa-trzy) wszyscy bedziemy tak robic. Notebooki sa coraz tansze, a internet komorkowy tez sie rozpowszechnia Wesoły
Ale fakt. Ja tez wole gazetowe artykuly zamiast internetowych, chociazby dlatego, ze po czytaniu gazety caly dzien co najwyzej mam skolowana glowe, a po calodziennym sleczeniu w necie prawie nie widze na oczy, mimo, ze mam monitor LCD.

Używam czasem neta w komórce ale na razie koszty są dość wysokie jak na studentaWesoły Co gazetka to gazetka. Choć jak te technologie staną się bardziej dostępne to tradycyjne media będą miały ciężko.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
luc_as site:forum.pcformat.pl