Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy warto kupić Play Station 3?

RE: Czy warto kupić Play Station 3?
(01.09.2012, 12:33)Sony13 napisał(a): Imo konsole nie mają sensu
LOL

Myślę, że już trochę późno na kupno konsoli, bo lata świetności mają już za sobą, a pewnie lada chwila wyjdzie nowa generacja

(01.09.2012, 12:54)Dawid639 napisał(a): Co z tego że są drogie ale na PC co kilka miesięcy musisz kupić coś nowego bo to ci nie pójdzie bo to masz za słaba albo to a na PS3 kupujesz raz i masz pewność że każda gra ci wejdzie i nie zawsze wychodzi gra na PC która pojawi się na konsole
I to jest jeden z lepszych argumentów konsolowców. Nie odpalisz Wiedźmina 2 na takich detalach jak na konsoli na kompie sprzed sześciu lat za 1200zł.

(01.09.2012, 12:33)Sony13 napisał(a): Co za problem podpiąć do kompa pada?

Dość spory, bo wiele gier go nie obsługuje, lub nie w pełni.
[Obrazek: IQ62PqV.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(01.09.2012, 12:33)Sony13 napisał(a): 1. O każdej konsoli można to powiedzieć, a i tak PC będzie wydajniejszy. Co za problem podpiąć do kompa pada?
2. Kompa też możesz podłączyć do TV, więc argument ten odpada.
3. Są czytniki i nawet nagrywarki blueray
4. Kto ci broni podłączyć kompa do tv i leżeć na kanapie z padem?
(01.09.2012, 11:58)Dawid639 napisał(a): Zapomniałeś dodać że gra ma WI-FI i darmowego neta
Pc Również to posiada.
Imo konsole nie mają sensu i gry na nie są drogie.

1.Pc jest wydajniejszy ale za 1000zł nie kupie komputera, na którym zagram w najnowsze gry.
2.Mogę ale nie mam zamiaru nosić, rozłączać, podłączać komputera za każdym razem jak najdzie mnie ochota na grę przed dużym ekranem.
3.To jest dodatkowy koszt.
4.Jak wyżej...
Siemens A52 ==> Sony Ericsson K300i ==> Nokia N70 ==> Nokia 5230 ==> Samsung Chat 335 ==> Nokia Lumia 710==> Motorola RAZR, Apple iPhone 4 16GB ==> Nokia E71
...Haters Gonna Hate...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(01.09.2012, 14:01)pepsi-opc napisał(a): 1.Pc jest wydajniejszy ale za 1000zł nie kupie komputera, na którym zagram w najnowsze gry.

Kupisz
[Obrazek: IQ62PqV.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja polecam nową konsolę ouya , ma ona kosztować 99$ i za parę miesięcy doczeka się premiery. nie warto kupywać ps3, lepiej w tej cenie wziąść xboxa z kinectem i wygodniejszym padem Wesoły
Ps. Ja mam kompa za niecałe 1200 zł ;o A crysis 2 mi śmiga na przyzwoitej rozdzielczości ;]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
up: polecasz ouye, ale jeszcze nawet na niej nie grałeś, więc nie wiadomo czy będzie ok, czy okaże się klapą;p Mimo wszystko sam jestem nią zainteresowany, choćby ze względu na cenę i jej "otwartość". Oby tylko nie była zwykłym smartfonem podłączonym do tv(bez funkcji telefonu).
ps3 i xboxa można w podobnych cenach kupić. Czekać na nową generacje konsol można, ale nie wiadomo kiedy wyjdą i raczej jest prawie pewne, że nie wcześniej niż 2014(tak większość twierdzi, a dokładnie to nie wiadomo). Do tego, teraz nową konsolę można kupić do 1000zł, a używaną za ok.600zł, za to jak nawet wyjdą konsole nowej generacji to koszt ich pewnie bedzie z 3 razy większy, więc z tym też trzeba się liczyć. Oraz wiadomo, że pierwsze wersje konsol nie są tak stabilne jak kolejne(ylod,rrod itp.).
A właśnie w kwestii cenowej się mylisz xbox z większm dyskiem i kinectem kosztuje ok.1200 zł a kinect jest w stanie obsłurzyć 4 osoby a ps3 kosztuje 1200 z pojemnym dyskiem i padami lecz bez movea kamerka 120 + 3-4 kontrolery=300 zł
(01.09.2012, 20:56)marcin908 napisał(a): Ja polecam nową konsolę ouya , ma ona kosztować 99$ i za parę miesięcy doczeka się premiery. nie warto kupywać ps3, lepiej w tej cenie wziąść xboxa z kinectem i wygodniejszym padem Wesoły
Ps. Ja mam kompa za niecałe 1200 zł ;o A crysis 2 mi śmiga na przyzwoitej rozdzielczości ;]

Za to PSN jest za darmo, a XBL jest płatne. Obydwie te usługi dają możliwość gry przez internet i życia w pewnego rodzaju społeczności.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne