Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy warto zostać hakerem???????

RE: Czy warto zostać hakerem???????
keyloggera i defendera to chyba nie hakerzy uzywaja Wesoły
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
hehehe "hakerem"Oczko hakerem nie zostaje sie od takJęzyk
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Haker..- pojecie bez definicji, nie mozna kogos nazwac hakerem, ta osoba poprostu musi nim byc..;]

Jesli juz mamy nadawac temu slowu jakas defincij to wedlug mnie ta jest najodpowiedniejsza..

Cytat:HACKER (definicja)

Zwykle zdolny programista i ekspert od komputerów dysponujący rozległą wiedzą i potrafiący znakomicie korzystać z niej w praktyce. Hacker dzięki swoim umiejętnościom jest w stanie łamać najlepsze zabezpieczenia np. sieci komputerowych. Nawet wtedy gdy używa swojej wiedzy do działań niezgodnych z prawem, nie powoduje szkód, nie niszczy danych, ani nie wykrada ich dla zysku, nie próbuje także zacierać za sobą śladów w sposób brutalny, np. kasując system operacyjny komputera, na który się włamał.

Termin "hacker" ludziom związanym z komputerami kojarzy się dość jednoznacznie - w ich mniemaniu hackerzy postrzegani są jako przestępcy, niebezpieczni maniacy, których należałoby zamknąć za kratkami dla dobra Ludzkości. Takie mniemanie, mimo iż nie pozbawione pewnych racji jest zazwyczaj mocno przesadzone, zaś błędne opinie i rozmaite mity, krążące w komputerowym światku, biorą się przeważnie z braku zainteresowania czy wręcz celowej dezinformacji często wywoływanej przez media. Jednak prawda o hackerach zdecydowanie różni się od obiegowych teorii, jakie słyszymy na co dzień w środkach masowego przekazu.
Większość problemów bierze się z niezrozumienia, kim właściwie są hackerzy i czym się zajmują. Gdyby spytać ich, co oznacza termin "hacker", prawdopodobnie odpowiedzieliby, że chodzi o cieślę lub stolarza, który w pracy korzysta z siekiery (takie jest właśnie pierwotne znaczenie tego słowa!). W środowiskach "świadomych użytkowników Sieci" egzystuje kilka (około pięciu) obiegowych
definicji tego słowa, przy czym żadne (!) z nich nie określa hackera jako osobnika penetrującego komputery i sieci komputerowe w celach destrukcyjno - dezorganizacyjnych. Taką działalność przypisuje się krakerom (crackerom); nie są oni zbyt lubiani przez resztę komputerowej społeczności (nic w tym dziwnego, skoro to oni są przyczyną podłej reputacji komputerowych guru wśród sieciowej społeczności).

Niestety nie wiem kto jest autorem tej definicji..
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Warto zostać programistą i pisać antyviry plus antyspyware na Windows==to będzie zawszy dobry kawałek chleba ;-)
W wolnych chwilach można sobie napisać parę skryptów czy poddosowaćOczko
Ewentualnie przetestować działania jakiegoś miłego robaka na kimś ;-)
Uaaaaaa..... zakończcie ten beznadziejny wątek...
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
Tylko mi niepotrzebnie powiadomienia przychodzą i skrzynke zasmiecająKwaśny
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
JA mam w kompie defendera (defender23a) tylko niewiem jak sie go pozbyć pomożecie ?
koziolek napisał(a):Uaaaaaa..... zakończcie ten beznadziejny wątek...

Jestem tego samego zdania. Wesoły
~Anonim napisał(a):JA mam w kompie defendera (defender23a) tylko niewiem jak sie go pozbyć pomożecie ?
Już raz o to pytałeś w tym temacie! Zdecyduj się w końcu! Czytaj
P.s. Słuszna uwaga. Temat zamknięty.Oczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
co trzeba umieć aby zostać hakeremOplaca sie byc hakeremjak byc hakeremhaker forumczy zeby byc hakerem trzeba umiec matematykeczy warto być hakeremco trzeba umieć żeby Być hakeremco trzeba umieć do hakowaniaco trzeba umiec zeby zostac hakeremco trzeba umiec by hackować strony