Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy z płyami będzie się coś działo jeżeli napęd będzie ustawiony pod kątem ?

Czy z płyami będzie się coś działo jeżeli napęd będzie ustawiony pod kątem ?
Witam, krótko i na temat, bo jest mi to potrzebne, czy jeżeli cd-romuald będzie powiedzmy pod takim kątem, że płyty spokojnie do niego wejdą ale nie będzie leżał równo tak jak w normalnych obudowach to płytom będzie się coś działo ? Oczywiście będzie stabilny tylko pod kątem, orientacyjnie mogę powiedzieć, że tacka wysuwała by się ku górze. Z góry dzięki za odpowiedź Wesoły
Hurtownia akcesoriów meblowych z własnym sklepem online! Wszystko co niezbędne do produkcji mebli. Akcesoria meblowe sklep online
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Czy z płyami będzie się coś działo jeżeli napęd będzie ustawiony pod kątem ?
wszystko powinno być ok, ale najlepiej spróbuj na czystych, lub nieuzywanych już płytach.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
RE: Czy z płyami będzie się coś działo jeżeli napęd będzie ustawiony pod kątem ?
Napęd optyczny można obrócić pod kątem 90 ° i będzie działać poprawnie, jedynie nie będziesz mógł odtwarzać płyt mini cd czy dvd, ponieważ nie ma ząbków które by płytę trzymały w tacce podczas zamykania napędu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne