Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym różnią się te specjazliacje|informatyka

Czym różnią się te specjazliacje|informatyka
Specjalizacja: administracja systemami informatycznymi;
multimedia i technologie internetowe;
social media;
Mam do wyboru 3 specjalizacje, ale nie wiem za bardzo na czym ma to polegać.Możecie powiedzieć, czym się różnią, itp..
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Czym różnią się te specjazliacje|informatyka
Każda uczelnia ma swój sylabus, sprawdź sylabus z roku w którym przystąpiłeś na studia i tam będziesz miał rozpisaną siatkę godzin zajęć i zobaczysz jakie będziesz miał przedmioty na danej specjalizacji.

Mogę strzelać z góry, że
adm. sys. inf. - bazy danych + sieci komputerowe.
multimedia i technologie internetowe - webowe aplikacje, gui, strony internetowe.. php, js, .dotnet..
social media - jakiś uzupełniacz czasu, pewnie dla mało ambitnych, jakieś socjologiczne przedmioty typu praca grupowa w informatyce.
Hyperthreading - wszystko na jego temat
http://forum.pcformat.pl/Procesory-Intel-i-HT-w-grach-t
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Czym różnią się te specjazliacje|informatyka
dokładnie. po wyborze specjalizacji część zajęć macie całą grupą, a pozostałe według specjalizacji - w tej węższej dziedzinie.

coś w stylu filologia angielska specjalizacja tłumacz (dodatkowe zajęcia z tłumaczenia, prawa itd.) albo nauczyciel (dodatkowe zajęcia ze sposobów uczenia, psychologii) albo jeszcze coś innego.
https://dogry.pl/r/a9a0-35502864/ - graj w gry, zbieraj punkty i wymień je na Steam Gift Card 5, 10 lub 20 €
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne