Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czysty obraz płyty Windows 7 Home Premium x64.

RE: Czysty obraz płyty Windows 7 Home Premium x64.
(20.09.2012, 22:17)~Anonim napisał(a): Odpada, bo jest to wersja enterpise(czy jakoś tak), a więc wyższa niż home premium i po ang, a ja chcę polską, więc jeszcze czekamOczko

Ściągaj dowolny język, przecież inne języki są dostępne w windows update.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(20.09.2012, 22:20)ptrick napisał(a):
(20.09.2012, 22:17)~Anonim napisał(a): Odpada, bo jest to wersja enterpise(czy jakoś tak), a więc wyższa niż home premium i po ang, a ja chcę polską, więc jeszcze czekamOczko

Ściągaj dowolny język, przecież inne języki są dostępne w windows update.

Nieprawda, tylko w wersji Ultimate jest to możliwe.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
A faktycznie, teraz widzę, że ja nie mam na profce języków. Szczerbol Najprościej to znajdź kogoś kto jest na jakiejś dobrej uczelni, która udostępnia studentom oprogramowanie MS w tym windowsy. On powinien mieć czystego. Szczerbol
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
ptrick ale w MSDNAA jest tylko Proffesional/Enterprise więc program studencki mu nie pomoże...
Jak Feniks z popiołów...
Windows 7 HP x64 jest dostępny w MSDN/AA. Trzeba jednak ściągnąć obraz wersji Pro. Następnie usuwasz jeden plik, który blokuje wybór innych wersji 7 (nie pamiętam nazwy, ale poszukaj w necie). Potem nagrywasz na płytę/pendrive obraz iso i musi działać na 100%.
W konflikcie między Ukrainą a Rosją, jestem zdecydowanie za tymi drugimi. Dziękuję. Dobranoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
A ktoś może mi dać adres do tego obrazu z msdn aa?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
windows 7 home premium 64 bit chomikujwindows 7 home premium chomikujwindows 7 64 bit chomikujczysty windows 7 home premiumwindows 7 chomikujwindows 7 home premium 64 pl downloadwindows 7 pl chomikujwindows 7 home premium obrazwin 7 chomikujwindows 7 home premium pl do laptopa obraz