Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czytaliście sage Zmierzch ?

RE: Czytaliście sage Zmierzch ?
Filmowy Zmierzch nie dorasta do pięt nawet Pamiętnikom Wapirów i Czystej Krwi.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Czytam naprawdę dużo i większego chłamu nie miałem w rękach.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(10.08.2011, 16:21)Rincewind napisał(a): Czytam naprawdę dużo i większego chłamu nie miałem w rękach.

Zależy co kto lubi. Jak nie interesujesz się fantastyką to wiadomo że nie będzie się podobało.

A jeśli się interesujesz to podaj pare tytułów które warto przeczytać.
(10.08.2011, 16:53)ichigo11224 napisał(a):
(10.08.2011, 16:21)Rincewind napisał(a): Czytam naprawdę dużo i większego chłamu nie miałem w rękach.

Zależy co kto lubi. Jak nie interesujesz się fantastyką to wiadomo że nie będzie się podobało.

Akurat Rincewind gustuje w fantastyce (zobacz sobie skąd pochodzi nickOczko )
Nawiasem polecam ową serię Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(10.08.2011, 16:53)ichigo11224 napisał(a): A jeśli się interesujesz to podaj pare tytułów które warto przeczytać.

Wszystko Pratchetta, Tolkiena, Sapkowskiego, braci Strugackich, Lovecrafta , Roberta E. Howarda, Franka Herberta itp.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
At Rincewind masz taki sam gust jak ja lub ja mam taki sam jak Ty.

At topic "Zmierch" (chyba pierwszą część) obejrzałem z musu, ponieważ lepsza połowa chciała. Gdzieś tak po 30-40 minutach przysnąłem po raz pierwszy. Z tego też powodu książki nawet nie wziąłem do ręki.
Jeśli chodzi o sam film to gniot jakich niewiele widziałem. Taki odgrzewany kotlet z którego ktoś podprowadził wszystkie przyprawy. Wszystko to już było setki razy w najróżniejszych wariacjach. Myślę, że światowa kinematografia była by nieco lepsza gdyby ten film nigdy nie powstał.
Każdy rodzi się idiotą a potem nie wszyscy cokolwiek z tym robią.

Młodzież to kwiat narodu, szkoda tylko, że to kwiaty cięte.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(10.08.2011, 20:42)Kane napisał(a): ...wszystko to już było setki razy w najróżniejszych wariacjach...

wiec podaj "chociaz" 20 fragmentow zaczerpnietych z innych filmow i powiedzmy po 10 przykladowych filmow na fragment - powinno to dac nam jakies 200 przykladow.

nie czytalem i nie ogladalem tego co w tytule ale jak widze takie teksty (zacytowane) to malo z krzesla nie spadam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie7
Ta a w międzyczasie napiszę nową encyklopedię.
Sam sobie odpowiedz ile już było filmów o jakichś nieszczęśliwych (względem niepoprawności społecznej) miłościach. O tym, że ktoś tam tej miłości zagrażał. Że on, ona, ono było odmienne niż cała reszta itp itd. Jak dla mnie same banały powtarzane w filmach aż do znudzenia.
Każdy rodzi się idiotą a potem nie wszyscy cokolwiek z tym robią.

Młodzież to kwiat narodu, szkoda tylko, że to kwiaty cięte.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
oglądałem film z koleżanka i tylko potakiwałem, że świetne Szczerbol

czytałem tez którąś tam część i pasztet w mojej opinii. przeczytałem wszystkie opowieści z narnii i twierdziłem że C.S. Lewis pisał to na 'odwal sie' ale po zmierzchu zdanie mi sie zmieniło Szczerbol teraz czytam Jeremiego Clarksona oraz autobiografie Bena Collinsa aka Stiga i nie mogę się oderwać
(10.08.2011, 22:23)Kane napisał(a): Ta a w międzyczasie napiszę nową encyklopedię.
Sam sobie odpowiedz ile już było filmów o jakichś nieszczęśliwych (względem niepoprawności społecznej) miłościach. O tym, że ktoś tam tej miłości zagrażał. Że on, ona, ono było odmienne niż cała reszta itp itd. Jak dla mnie same banały powtarzane w filmach aż do znudzenia.
tak samo jak z polskimi serialami/programami typu iks faktor i mam 'talent'. z polskiej telewizji fajny jest Uwaga Pirat i Wypadek Przypadek na Turbo.

edit. nawet im 'Automaniak' nie wyszedł. aaaa...Jazda Polska wymiata Szczerbol miny prowadzącego
Pytania tylko na GG 146233
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne