Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dlaczego klawisz w klawiaturze mechanicznej się zacina?

Dlaczego klawisz w klawiaturze mechanicznej się zacina?
Witam. Przychodzę z problemem z klawiaturą mechaniczną Savio Tempest RX z czerwonymi przełącznikami. Otóż przez pół roku nie miałem z nią żadnych problemów, a dziś podczas gry przestał mi działać klawisz W. Odczytuje go około raz na dwa wciśnięcia (w całym systemie). Przeczyściłem ją, lecz nie dało to efektu. Są jakieś sposoby, czy trzeba przerzucić się z WSAD na ESDF? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Dlaczego klawisz w klawiaturze mechanicznej się zacina?
Jak masz gwarancję to ją oddaj jeśli nie spróbuj przemyć Izopropanolem albo płynem dezynfekcyjnym na bazie alkoholu ew zmywaczem do paznokci . Niestety raczej w tak taniej klawiaturze nie wymienisz przełącznika bez jego wylutowywania .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne