Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dobra grafika?

RE: Dobra grafika?
kosa64 napisał(a):Fire, padło przy wersji 450W? No nie wiem, Mati mi mówił, że elektronika Amacroxa się nei umywa do Chiefa.

Nie do konca sie wyrazilem. GPS nie jest zlym zasilaczem i tego ja nie powiedzialem. Problem w tym , ze czesciej trafi sie na to co ja mialem niz normalny zasilacz.... Nie dosc , ze pracowal gorzej niz polarowskie pralki to jeszcze grzal - autentycznie grzal mi cala bude tak , ze mogles jaja na niej piec... To jest Chieftec?? Chyba cos im nie wyszlo... Tutaj mam dwa domysly : albo ma genialne radiatory , albo zasilacz pracowal ponad swoja moc. W dwie wersje ciezko uwierzyc bo radiatorki to on ma male (kto widzial srodek GPS'a ten wie - no moze srednie) wiec czemu sie tak grzal , czemu tak wyl?? Albo dymal mi na obciazeniu ponad 80%...albo faktycznie swietnie chlodzi , tak swietnie ze w budzie robi sie piekarnik.

Amacrox wiadomo czym jest , wedlug mnie jesli mialbym kupic Amacroxa za 150-160 a Chiefa za 170-200 to albo 200 przeznaczylbym na Enermaxa Liberty czy Huntkeya , albo od razu kupil w ciemno Amacroxa. Zrazilem sie maxymalnie do tego GPS'a - juz pomijajac cisze , ktorej on nie zapewnia. W nocy nie posiedzisz... I on dla smiesznosci - ma jeden wentyl , moj Enermax w AMD ma 2x80 = cichutki , w nocy nic nie slychc poza szumem proca. Posiedz przy tym GPS'ie...

BTW : sam wlasnie mam 450PNF , kupilem za 100 zl z gwara na 29 mc ChytryDuży uśmiech
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mi nie grzeje budy, jest fajniutki. Tylko głośność. Zastanawiam sie nad zmianą wentyla, ale chyba wtedy tracę gwarę...
a jak już o gwarancji mowa to czy jeśli wymienię chłodzenie NB na płycie to czy stracę gwarancje? Chyba tak.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):a jak już o gwarancji mowa to czy jeśli wymienię chłodzenie NB na płycie to czy stracę gwarancje? Chyba tak.

I tak i nie. Jesli oddasz do serwisu to tak , jesli oddasz z zamontowanym starym to niekoniecznie - zalezy jakiej pasty uzyles...
Programy: Polecane / Nowe / Inne