Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Drools][Java] Problematyczne przeniesienie programu z desktopa na Androida.

[Drools][Java] Problematyczne przeniesienie programu z desktopa na Androida.
Witam. Na podstawie tutorialu na TutorialsPoint stworzyłem własny program używający silnika Drools i wykorzystujący mój plik DRL (cały projekt na repozytorium). Wszystko działa dobrze (pod warunkiem, że w pliku DRL jest określony pakiet omd, chociaż wszystkie klasy są w pakiecie com.sample). Plik DRL wygląda mniej więcej tak:

http://wklej.org/id/2778982/

Schody zaczęły się, kiedy chciałem ten projekt przerobić na Androida (projekt na repozytorium). Przekopiowałem kod, dodałem biblioteki (inne niż poprzednio, ponieważ te 'desktopowe' ingerowały w pakiety java.* oraz javax.*, na co kompilator Androida nie chce pozwolić). Biblioteki pożyczyłem z innego projektu, a plik DRL umieściłem w pamięci smartfona. Z początku dostawałem takie błędy:

Kod:
Class 'ocenaKwalifikacji' not found for type declaration of 'ocenaKwalifikacji'
Class 'ocenaKandydata' not found for type declaration of 'ocenaKandydata'
Class 'ocenaTestow' not found for type declaration of 'ocenaTestow'
Class 'ocenaRozmowy' not found for type declaration of 'ocenaRozmowy'
Te błędy są dość jasne, więc zmieniłem pakiet określony w pliku DRL na pl.me.drools2tp (taki sam jak pakiet używany w aplikacji). Wtedy te błędy zniknęły, ale pojawiły się inne, których już nie rozumiem:

Kod:
Error creating field accessors for TypeDeclaration 'ocenaKwalifikacji' for type 'ocenaKwalifikacji'
Error creating field accessors for TypeDeclaration 'ocenaKandydata' for type 'ocenaKandydata'
Error creating field accessors for TypeDeclaration 'ocenaTestow' for type 'ocenaTestow'
Error creating field accessors for TypeDeclaration 'ocenaRozmowy' for type 'ocenaRozmowy'
Wersja desktopowa używa Droolsa w wersji 5.3.0. Zdaję sobie sprawę, że sztuczna inteligencja i silniku regułowe to nie jest temat, którym zajmuje się każdy informatyk, ale będę wdzięczny za pomoc lub jakieś porady.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne