Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Drukarka do 200-300 zł

RE: Drukarka do 200-300 zł
Jeszcze coś możesz polecić ? Pisałeś coś o Epsonie. Są jakieś drukarki laserowe z tej firmy ? Bo jak szukałem to same atramentowe. Znalazłem np. w jednym sklepie drukarkę Epson M2140 za 499.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Nie znam laserówek Epsona szczerze mówiąc pewnie jakieś mają ale oni bardziej idą w atramentówki stałego zasilania tuszem Eco Tank to wychodzi nawet taniej niż laserówka ale to nie twój budżet .

Xerox jeszcze jakiś jest do 400 zł : https://www.ceneo.pl/32549235

Ale to już sam musisz sobie porównać . Specyfikację cenę tonera itp .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Może że warto by było dopłacić do tego Epsona M2140 i mieć jeszcze skaner i kopiarkę. Tylko jedynie obawiam się trochę tego zasychania tuszu ale to najwyżej bym, drukował jedną kartkę profilaktycznie co tydzień.
Jeśli nie przeszkadza ci że to mono to nie jest to zły pomysł z tym Epsonem nie zauważyłem że to Eco Tank przy stałym zasilaniu tuszem ryzyko zasychania jest minimalne ale wydrukowanie kartki na tydzień nie zaszkodzi koszty żadne . : )
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Kupiłem tego Epsona i jestem zadowolony, dzięki za pomoc, pozdrawiam. Wesoły
Ja mam starego HP ink adv z biedronki nie pamiętam modelu. Tusz oryginalny drogi ale kupiłem za ok 40 PLN 5 butelek tuszy i dolewam strzykawką - jakość wydruku przez to kiepska ale kolorowanki dla dzieci albo jakieś pierdety dla siebie jest ok. Mój działa na tusz 650 - czarny cena od 40 do 60. HP ma tą zaletę że nawet jak zaschnie to wymieniasz tylko tusz nic innego.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne