Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dukumenty tekstowe na Samsunga e250?

Dukumenty tekstowe na Samsunga e250?
Posiadam wspomnianego Samsunga. Ściągnąłem sobie aplikacje Microsoft_Word Mobile. Niestety nie mogę odczytywać plików tekstowych - programik znajduje się w folderze JAVA, a pobrane dokumenty lądują w folderze INNE PLIKI. Jak sprawić, by móc odczytywać pliki tekstowe (txt, doc albo i inne) na swoim telefonie?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Dukumenty tekstowe na Samsunga e250?
Zobacz: http://www.idg.pl/ftp/mobile_1171/BeamBe...3.0.0.html
[Obrazek: rekrutacja-sig.png]
Jeśli program został poprawnie zainstalowany to po wgraniu na telefon pliku tekstowego(np: .doc) samoczynnie format pliku powinien zostać rozpoznany. Czyli jeśli masz taki plik, to w folderze "Inne Pliki" wystarczy najechać na niego i włączyć go. Ale jeżeli tak nie da się zrobić to znaczy, że program nie jest sprawny i należy go przeinstalować lub zainstaluj program podany przez gigi'ego. A tak nawiasem to w samsungach oryginalnie jest przeglądarka plików office. Ja w swoim D900 taką mam i z tego co pamiętam to E250 też taką posiada.
~Anonim napisał(a):Jeśli program został poprawnie zainstalowany to po wgraniu na telefon pliku tekstowego(np: .doc) samoczynnie format pliku powinien zostać rozpoznany. Czyli jeśli masz taki plik, to w folderze "Inne Pliki" wystarczy najechać na niego i włączyć go. Ale jeżeli tak nie da się zrobić to znaczy, że program nie jest sprawny i należy go przeinstalować lub zainstaluj program podany przez gigi'ego. A tak nawiasem to w samsungach oryginalnie jest przeglądarka plików office. Ja w swoim D900 taką mam i z tego co pamiętam to E250 też taką posiada.

Zastanów się co ty piszesz !
Program jest jak najbardziej sprawny tylko SAMSUNG E250 niema dostępu z poziomu JAVY do pamięci. Też E250 niema wbudowanego programu do otwierania dokumentów różnego typu np: TXT, HTML, BMP, DOC ...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
A macie jakies inne programy?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jakie pliki tekstowe odczytuje samsungtelefon samsung plik txt