Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dziwny problem z javą/przeglądarkami(?)

Dziwny problem z javą/przeglądarkami(?)
Problem polega na tym, że nie funkcjonują mi niektóre strony, które działąją innym użytkownikom. Na razie zdiagnozowane problemy to:
- livescore.com - nie mogę włączyć dodatkowego okienka ze szczegółami meczu, tylko ew. w nowej karcie
- filmweb.pl - żadnych ocen, filmów do obejrzenia, znajomych, cala strona sie sypie
- niektóre strony wyświetlają się na sekundę po czym znikają zostawiając białe nic
- problem na forach (tu na szczęście nie), np. chcąc dodać nowy temat nie mogę kliknąć na tego przycisku, inne przyciski działają

Problem zaczął się kilka dni po tym, jak wyjechałem do hiszpanii (nie wiem czy to ma znaczenie). Tutejsza sieć ma coś w stylu kontroli rodzicielskiej i blokuje pewne strony, ale próbowałem też przez internet z telefonu (tel jako router) i żadnych zmian.

Probówałem na google chrome, firefoxie, ie. Przeinstalowałem Javę i wszystkie inne wtyczki, przeczyściłem komputer ccleanerem, pousuwałem programy, ale nic nie działa. Chciałbym to załatwić bez resetu systemu, bo niestety nie mam go przy sobie. Skany antywirusami też nic nie wykazują.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne