Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dziwny problem z mikrofonem

Dziwny problem z mikrofonem
Witam! Moim problemem jest nie działający mikrofon ze słuchawek. W sumie nie tylko ze słuchawek ponieważ pożyczyłem od kolegi bezpośredni mikrofon z wtyczką jack, który również nie zamierza działać. Nie wiem w czym jest problem , bo przed zakupem mikrofonu na USB do wokalu, mikrofon z wtyczką jack działał normalnie. Gdy zwiększam wydajność mikrofonu na +1,0 dB lub więcej to mikrofon zaczyna trzeszczeć , szumić itp. Tak samo jak moje słuchawki nie działają dopóki nie włożę wtyczki jack mikrofonu, który jest przyłączony do słuchawek. Możliwe że są zepsute wejścia jack, ale nie wydaje mi się ponieważ z przodu i z tyłu komputera by mikrofon mi nie działał? Liczę że ktoś miał taki problem i go rozwiązał, lub ktoś zna się po prostu dobrze na rzeczy Wesoły Daję załącznik wszystkich sprzętów do nagrywania głosu.

Załączone pliki Miniatury

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne