Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dźwięk na słuchawkach

Dźwięk na słuchawkach
Hej,

Zakupiłem nowego laptopa ale po podłączeniu słuchawek do gniazda mam dziwny dźwięk tak jakby z wiadra, nie wiem jak to opisać - słychać jakby elektroniczne dźwięki... Nie słychać pełnej muzyki, słowa piosenki są jakby na drugim planie i ogólnie jest to fatalnie. Poza tym nawet gdy wyciszam do minimum dźwięk, słuchać delikatne buczenie. Słuchawki są jak najbardziej sprawne. Dźwięki Windows wydobywają się poprawnie. Nie wiem czy to wina może jakichś ustawień czy jak... Dla mnie powinno wszystko śmigać poprawnie. Może należy ściągnąć kodeki? Ale po co skoro wszystko gra na głośnikach... Nie mam włączonych żadnych efektów itp...

Czy ktoś wie coś na ten temat?

Dzięki Wesoły
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: Dźwięk na słuchawkach
Sprawdź inne słuchawki. To był laptop z wgranym systemem - sterowniki do płyty głównej zainstalowane?
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne