Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

E3 2013 - wasze wrażenia.

E3 2013 - wasze wrażenia.
Cześć i czołem.

E3 nadal trwa, póki co zaprezentowano wiele ciekawych tytułów oraz dwie konsole na które czekał cały świat.

Jakie są wasze opinie na temat przyszłości branży? Moim zdaniem sony znokautowało microsoft choć ten miał odrobinę lepsze tytuły na prezentacji (titanfall, dead rising 3, RYSE).
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: E3 2013 - wasze wrażenia.
Ryse wygląda fajnie, ale strasznie dużo QTE jest, a i sama gra korzysta z ciekawych rozwiązań, które zapewne i tak będą dostępne tylko w jakimś konkretnym momencie, na przykład te formacje.

Titanfall zapowiada się nieźle - ot taki FPS z mechami, które nie będą jednak jedyną drogą w tej grze.

Jak dla mnie ogromną niespodzianką było PvZ Garden Warfare, bo na początku myślałem, że to BF4 zapowiadają, a tu jakieś chude sylwetki i jak się okazało był to nowy Plants versus Zombies! Co do wspomnianego BF4 - te zawalenie mostu było efektowne, a i ta rakieta też, aczkolwiek takie mapy jak ta nadają się na większe ilości graczy na nich.
BF4 wygląda słabo pod względem grafiki. Ale CoD:G jest wprost żałosne. Titanfall wygląda niesamowicie, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę że to silnik source.
E3 utwierdziło mnie że PS4 będzie moją konsolą.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Po prezentacjach, jak pisałem, jedyną konsolą jaką rozważam jest niestety PS4. Niestety ponieważ od lat wspieram MS jako użytkownik i developer, samo XO kusi mnie na wiele sposobów i o ile sam brak uzywanych gier nie jest dla mnie problemem to możliwości szpiegowania użytkowników wykraczają trochę poza ramy tego co uznaję za dopuszczalne.

Zapomniałem dodać - w naszym kraju Xbox One nawet nie zadziała.
Dlaczego nie zadziała?Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ponieważ nasz kraj przynajmniej do 2014 nie będzie miał wsparcia dla wymaganego przez XO Xbox Live oraz będzie miał blokadę regionalną więc podejrzewam że i urządzenia zza granicy moga odmówić współpracy.
Dodaj do tego większość funkcji (netflix, system głosowy itp.) które nie będą przystosowany na nasz rynek.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
To właśnie potwierdza tezę, że wielkie koncerny mają Polaków gdzieś i traktują nas jak jakiś kraj trzeciego świata.
Jeśli chodzi o gry to mega wrażenie zrobiło na mnie Destiny od Bungie. Bodajże było pokazywane na konferencji Sony. Genialnie to wygląda, od razu przychodzi na myśl Halo, ale z dużo ładniejszą grafiką.
Nowy MGS zerwał beret, fajne Ryse, świetny trailer nowego InFamous i moja ukochana Bayonetta 2.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne