Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

East-Tec Eraser 2010 Problem z Rejestracją

East-Tec Eraser 2010 Problem z Rejestracją
Witam ,mam taki oto problem.
Przy rejestracji programu wszystko przebiegło dobrze do momentu próby odebrania klucza .Pojawia się wtedy taki błąd.Z góry dziękuję za pomoc Wesoły
[Obrazek: 50396942.jpg]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: East-Tec Eraser 2010 Problem z Rejestracją
Tak szybko?
Nie no powinien być chociaż do czasu wydania następnego numeru.Kupiłem chciałem zarejestrować a tu nic.
No nic dzięki
Nic nie wygasło. Za celowe wprowadzanie w błąd innych użytkowników będą przydzielane procenty.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Tak więc skoro nie wygasło powinno być dobrze.Spróbował bym drugi raz np bez polskich znaków czy coś takiego ale też takiej możliwości nie ma.
Sadząc z tego co widać na screenie coś się zepsuło w Pańskiej przeglądarce, komputerze, nastąpił problem z transferem danych, lub coś się zacięło na serwerze producenta programu. Możliwości jest wiele. W każdym bądź razie wszystko wskazuje na to, że rejestracja programu dobiegła końca, także niezależnie od wyświetlonego klucza, powinien go Pan dostać mailem. Oczywiście pod warunkiem, ze nie korzysta Pan z poczty onetu itp. Sugeruję przesłanie screena do serwisu producenta programu (supportAteast-tec.com) wraz z opisem problemu, jeżeli nie jest Pan w stanie poradzić sobie z tym zadaniem prosze napisac maila na adres reklamacjeAtpcformat.pl - wówczas redakcja w Pańskim imieniu napisze tego maila.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Raczej zacięło się na serwerze producenta.W innych przeglądarkach problem wygląda tak samo,na innych komputerach też.Poczta WP ale wydaje mi się że skoro dostałem poprzedniego maila z linkiem kończącym rejestrację.To i bez problemu powinien dojść ten z Kluczem a tak się nie stało.
Spróbuję do nich napisać bo innego wyjścia chyba nie ma
Problem rozwiązany ,był taki jak podejrzewałem po rejestracji.Użyłem polskich znaków.
Powiedzieli mi żebym zarejestrował ponownie bez polskich znaków i udało się.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
east-tec eraser podobne programyeraser 6.0 podobny program forumnowy pc format problem z zarejestrowanie