Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Edytor tekstu Microsoft Works - wyłacza się po wklejeniu większej porcji tekstu.

Edytor tekstu Microsoft Works - wyłacza się po wklejeniu większej porcji tekstu.
No właśnie, niedawno zainstalowałem Microsoft Works z PCF. Chciałem wkleić coś z wikipedii, i w tym momencie program się wyłączył bez żadnego raportu o błędzie. W czym może być problem?? Mhh, w zasadzie to co nie wkleję z wikipedii: 1 literę, odnośnik wykres, to się wyłącza !! Co mam z tym zrobić??
Jak jest to tekst ciągły, to nie ma problemu, bo wrzucam do wordpada, stamtąd kopiuję i jest ok, ale jak mam przenieść jakąś tabelę??

I jeszcze takie pytanie. Jak uruchomić w tym programie widok konspekt?? Na 15 grudnia mam zrobić coś w tym na informatykę.

--------------------------
rozgryzłem to. Jakby ktoś miał podobny problem to edycje -> sklej specjalne, ale niestety nie przenosi tabel, neguje wszystkie hiperłącza i ustawia wszędzie jednakową czcionkę.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
microsoft works nie wkleja obrazkówedytor tekstów microsoft works tabelaedytory tekstu sie wyłączajajak wstawic wykres do microsoft worksjak zrobić wykres w microsoft workswszystkie edytory tekstu sie wylaczaja