Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ekran robi się szary po wejściu do gry lub biały na samym pulpicie

RE: Ekran robi się szary po wejściu do gry lub biały na samym pulpicie
Właśnie zalezy mi też na tym aby karta była nowa. Nie chcę już nigdy więcej używek, bo już zbyt wiele razy się przejechałem. A jeszcze nawiązujac do tego czy tak sie dzieje przy obciazeniu. Nie. Tak sie potrafi dziac na pulpicie albo w przegladarce, ze ekran robi sie czerwony/czarny/bialy/szary albo jakikolwiek i po chwili gaśnie i gaśnie rowniez klawiatura i myszka i trzeba resetować.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
no to weź to na serwis i niech sprawdzą . Bo bez sprawdzenia z innym zasilaczem nie wiemy NIC
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Zasilacz jest sprawny więc pozostaje mi kupić nową kartę. Jaką powinienem kupić? Tak jak pisałem wyżej nie musi być to mega dobra karta zależy mi aby była nowa i abym mógł grać w komfortowych warunkach w csa, cod warzone i nowsze gry. Moglibyście coś polecić?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
no teraz masz wielki problem bo kart poprostu NIE MA ... przebrane dawno co lepsze , ograniczona produkcja + ostatnio zaczęło się szaleństwo kopania kryptowalut znowu .
Musisz przeczekać a nie to zapoluj coś w używce .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Szczerze mówiąc, to nie chcę już czekać, bo od kilku miesięcy byłem zmuszony grać na zintegrowanej grafice i już mi wystarczy. Nie po to dostałem nowy procesor i zainwestowalem w nowa plyte glowna, ramy, aby znow czekać. Nic się nie nada? Wiem, ze pewnie przeplace, ale niech ta karta wystarczy na jakis czas, a w przyszlosci kupie lepszą.

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzn...a3b161e6e7 taka byłaby zła?
Bez sensu tyle dawać za tą kartę już lepiej :

GTX 1660 Super ok 15 % wydajniejszy od zwykłego i ponad 50 % wydajniejszy od zaproponowanej przez ciebie wyżej RX5500XT .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Programy: Polecane / Nowe / Inne