Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Emsisoft Anti-Malware .

Emsisoft Anti-Malware .
Mam pytanie odnośnie rejestracji . W artykule pisze że trzeba wypełnić formularz rejestracyjny , wpisać imię i nazwisko , e-mail i hasło . Chodzi mi o to że mam już
dwa takie konta .Pierwsze założyłem gdy rejestrowałem Emsisoft Mamutu ( też z PCFormat ,tam na pewno był e-mail i hasło bo mam je do dziś w menadżerze haseł ) ,
drugie konto założyłem na inny adres e-mail gdy w sieci była promocja na program firmy
Emsisoft .
Pytanie brzmi czy muszę zakładać trzecie konto czy mogę też skorzystać z któregoś z
już posiadanych ?
edit :
Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź . Nie wiem , rób jak chcesz lub nawet pocałuj się w d ...
Czy : musimy skontaktować się z producentem , poczekaj .
Wszystko to lepsze od milczenia i braku odpowiedzi . Co troszeczkę może kojarzyć się z
olewaniem .
Oczywiście tylko troszeczkę a i to zapewne jakieś moje chore podejrzenia Język .
A pytanie mogłoby by się wydawać głupie, gdyby nie to że raz miałem kłopoty próbując
zarejestrować soft na e-mail już używany wcześniej u producenta tegoż softu .
Musiałem skorzystać z innego .
A nie chcę niepotrzebnie używać w tym przypadku trzeciego mejla . Bo potem by zarejestrować jakiś program firmy Emsisoft będę musiał zakładać nowe konto e-mail ,
czy korzystać z aliasów a to może jest niepotrzebne i tego chciałbym się dowiedzieć .
Jeśli proszę o zbyt wiele wybaczcie .
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
emsisoft anti-malware pc format problem z rejestracja