Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Emsisoft Anti-Malware - koegzystencja w syst. z innymi programami

Emsisoft Anti-Malware - koegzystencja w syst. z innymi programami
Witam wszystkich. Założyłem ten wątek, bo moje pytanie, zadane w innym, najwyraźniej utonęło w natłoku innych, nie doczekując się nawet rekcji ze strony Redakcji, do której wysłałem w tej sprawie osobnego maila... Otóż u mnie instalacja oraz funkcjonowanie tego programu przebiega bez problemów... Tyle tylko, że odnoszę wrażenie, że w sposób znaczny program ten spowolnił mi komputer - system dłużej się uruchamia, wolniej przebiega otwieranie stron, itp. Mam więc do Was, a w szczególności do Redakcji pytanie - na moim komputerze początkowo miałem (no i mam nadal zresztą) zainstalowanego komercyjnego McAfee Internet Security. Potem doinstalowałem z rekomendacji Redakcji Spy Emergency (bodaj 3 numery PC wstecz), a teraz dodatkowo program emsisofta... Czy te trzy programy mogą współistnieć w jednym systemie, uzupełniając się bezkonfliktowo, czy też lepiej jeden z nich odinstalować? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o sugestię, który z nich?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Emsisoft Anti-Malware - koegzystencja w syst. z innymi programami
Jacek222 Witam dublujesz programy ,wykop Spy Emergency i mcAfee takie moje zdanie . Mam zainstalowne tylko Emsisoft Anti-Malarware5.0 i Comodo firewall i tyle .Czym Więcej programów tego typu to zamula kompa .pozdrawiam
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
Witam
Proponuje wywalić McAfi i będzie gitara. I ważna rzecz- czy przeskanowałeś nim kompa ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(28.07.2010, 21:24)grubelix napisał(a): Witam
Proponuje wywalić McAfi i będzie gitara. I ważna rzecz- czy przeskanowałeś nim kompa ?

Tak, przeskanowałem - wykrył mi kilka rzeczy: 2 o wysokim ryzyku, 1 o średnim i 5 niskim; wrzucił je kwarantanny.

Szkoda mi McAfee, bo mam pełną wersję z licencją do marca przyszłego roku Płacze. Naprawdę uważasz, że to najlepsze wyjście?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Możesz jeszcze tak zrobić:
zarejestruj produkt ale go nie instaluj,skończy ci się jedno wklepiesz drugie-co prawda nie będzie to roczna edycja, ale zawsze coś Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Odpowie mi ktoś czy będzie dobra kombinacja Emsisoft + AVG? Proszę o odp.!!!
[Obrazek: 25498.jpg]

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
U mnie McAfee Internet Security i Emsisoft Anti Malware dzialaja swietnie Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Big Grin  RE: Emsisoft Anti-Malware - koegzystencja w syst. z innymi programami
Program świetny,za co należą się WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA PC FORMAT!Brawa

Początkowo miałem mały problem z "zawieszaniem się" programu i blokowaniem niektórych funkcji sieciowych,których prawdopodobną przyczynę już znalazłem.
Po reinstalacji EAM i zmianie ustawień w Norton Internet Security (ustawienia/ustawienia sieci/kontrola programów z [automatycznie] na [zezwalaj]), oraz w samym programie ustawień reguł hostów,zezwoleń dla innych aplikacji-program hula!
Doskonale współpracuje z NIS w wersji 2010,a po aktualizacji do 2011 nie zauważyłem żadnych problemów.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne