Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Film w formacie AVI - jak usunąć zakłócenia ze ścieżki dźwiękowej?

Film w formacie AVI - jak usunąć zakłócenia ze ścieżki dźwiękowej?
Witam, mam nagrany film w formacie AVI, niestety dużo szumów i niepotrzebnych dźwiękó w tle. Czy możecie polecić mi jakiś program którym mógłbym poprawić interesujący mnie fragment audio?

Nieprawidłowy temat wątku.
andsze1
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
RE: Wydobycie dźwięku z AVI
Przychodzi mi do głowy jedno rozwiązanie. Zgrać sam dźwięk do osobnego pliku audio, obrobić w programie do obróbki audio, i połączyć spowrotem. Dźwięk wyodrębnisz w VirtualDubie (File/Save WAV). Obrobisz w jakimkolwiek programie do audio. Tylko musisz pamiętać, żeby nie zmieniać parametrów. I na koniec połączysz chociażby w Movie Makerze.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak usunąć szumy z filmujak poprawić zakłócenia na ścieżce dżwiękowej do filmuprogram do dźwięku avi szumyplik avi zakłóceniajak wyciąć szumy z filmu avijak usunąć zakłócenia z filmujak usunąć szumy z filmu dźwiękjak usunąć szumy w dzwięku avijak usunąć dźwięk z filmu avijak usunac szumy z filmu avi