Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Firefox - co chwila awaria, jaka przyczyna?

Cry  Firefox - co chwila awaria, jaka przyczyna?
Witam, mam problem z przeglądarką Firefox.
Używałem ją już od ok. połowy roku, i nigdy się to nie działo, natomiast teraz dzieje się co 5 minutKwaśny
Proszę, tak to wygląda:
[Obrazek: blad_4afd68c09525c.jpg]
Co poradzicie? Raczej zmiany przeglądarki nie planuję, bo wszystkie to po prostu są głupie przeglądarki, zależy mi na lisie...
Proszę o pomoc Płacze
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Firefox - co chwila awaria, jaka przyczyna?
Prawdopodobnie uszkodzeniu /usunięciu uległ jeden z plików firefoxa.

Zaleciłbym tutaj całkowicie odinstalowanie aplikacji, przeczyszczenie po niej systemu oraz rejestru a następnie zainstalowanie od nowa.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Witam.
Kiedyś coś podobnego zdarzało mi się gdy próbowałem wejść na dobreprogramy.pl . Zawsze podczas próby załadowania tej strony okno przeglądarki znikało z ekranu, a potem pojawiało się w/w okienko. Problem zniknął gdy zainstalowałem aktualizacje przeglądarki.
[Obrazek: 3803.gif]
[Obrazek: 6509.gif]
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!
TO pewnie z aktualizacją
Pobierz nową aktualizacje i bedzie dobrze
Albo najlepiej usuń wszystkie pliki firefoxa i zainstaluj je od nowa
A jesli to nie pomoze to zainstaluj nowa aktualizacje Wesoły
Edit:Miałem to samo i odinstalowanie i zainstalowanie pomogłoWesołyWesołyWesołyWesoły
Ja miałem coś podobnego przy pobieraniu Ubuntu 9.10/ Ze 20 razy mi się FF wyłączył. U mnie to było spowodowane prawdopodobnie dodatkiem firedownload. A Tobie polecam odinstalować i zainstalować przeglądarkę, jak mówili poprzednicy ;p
(13.11.2009, 16:11)~Anonim napisał(a): Witam, mam problem z przeglądarką Firefox.
Używałem ją już od ok. połowy roku, i nigdy się to nie działo, natomiast teraz dzieje się co 5 minutKwaśny

Mam dokładnie to samo! I zastanawiałem się czy ktoś jeszcze, ale widzę że nie jestem sam. Szczególnie jeżeli są uruchomione 3-4 karty, a co dziwne nie tylko podczas ładowania stron, ale także np. jak czytam jakiś artykuł. I to nie tylko Firefox, Explorer mi z kolei strasznie zamula, a w Safari też mam awarie, może nie aż tak częste.

Reinstall pomógł (może nie w 100%) ale awarie występują teraz sporadycznie i nie jest już to takie uciążliwe.

pozdrawiam, bjwrc8
pozdrawiam, bjwrc8
reinstall a jak to niepomoze to se sciagnij najnowsza wersje firefox i bedzie dzialac potem ci zaaktualizuje i bedzie git
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Nowa wersja? To samo
Reinstalacja? Również ten sam efekt..
Zauważyłem, że teraz dzieje się to trochę rzadziej - wcześniej jak np. wyskoczyło jakieś okno komunikacyjne (np. kasowanie posta z tego forum - potwierdzenie) i wtedy zaraz przeglądarka padała.
Wczoraj instalowały mi się aktualizacje i od tej pory na razie cisza, jeśli problem się powtórzy spróbuję całkiem oczyścić program z Firefoxa tak jak napisał Zegarek.Oczko
A usunąłeś wszystkie foldery związane z Firefoxem?
Tak, wyczyściłem wszystko przy reinstalacji, jednakże problem znowu występował.

AtEdit: Dzisiaj Firefox tak zaczął zamulać kompa, aż się zawiesił. Pozbyłem się już Mozilli.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
częste awarie firefoxaawaria firefoxawaria firefoxaawaria przegladarek przyczynaczesta awaria firefoxczeste awarie firefoxafirefox awariafirefox częste awarieprzyczyna awarii firefox