Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Firefox sam się zamyka, gdy jestem na czcie -"czateria.interia.pl"

Exclamation  Firefox sam się zamyka, gdy jestem na czcie -"czateria.interia.pl"
Tak jak w temacie.
Siedzę na czacie i po chwili, czasem kilku minutach firefox sie zamyka.
Przy starszych wersja np. 2.0.0.8 też tak było. Zainstalowałem nową jave i problem występuje nadal.
Miał ktoś podobny problem ? Mnie już to doprowadza do szału i nie wiem co z tym zrobić. Tylko proszę nie piszcie mi, że mam sobie zapodać IE7 itp. chyba, że już tylko to pozostanie mi do wyboru Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Firefox sam się zamyka, gdy jestem na czcie -"czateria.interia.pl"
Zobacz czy w operze dzieje się tak samo a o IE pisze w podpisie wiec nie radze go używać.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Siedziałem trochę i wydawało sie Ok. Już byłem zadowolony, że na operze w najgorszym wypadku posiedzę a tu ciach Smutek Wył. się Smutek Co może sprawiać problem ?
gwiazdoorek napisał(a):Tylko proszę nie piszcie mi, że mam sobie zapodać IE7 itp. chyba, że już tylko to pozostanie mi do wyboru Smutek

Witam!

Sprawdziłem u siebie stronkę http://czateria.interia.pl/ i mimo, że nie mam "Firefox`a", a jedynie "Internet Explorer 6" - wyżej wymieniona stronka się automatycznie nie zamyka. A więc - chyba masz już odpowiedź na swoje pytanko. Wina prawdopodobnie leży po stronie "Firefox`a". Wymień "Firefox`a" na szóstą (lub najnowszą - siódmą) wersję "Internet Explorer`a", a wszystko powinno być wporzoWesoły.

Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Wyżej pisałem, że w operze mam ten sam problem, a jeśli chodzi o IE to powiem, że wole nie siedzieć na czacie niż korzystać z tej przeglądarki. Nigdy z niej nie korzystałem i nie darze jej zaufaniem.

Zna ktoś może rozwiązanie problemu ???
Ja również miałem taki problem, i zawsze pokazywał się w dodatku plik error...coś tam.txt na pulpicie... Oczy Ale u mnie się okazało że lepsza java wystarczyła :-)
||||||||||||||||||||| Loading...

U mnie java nie wystarczaPłacze Zauważyłem za to, że głównie się to robi jak używam rozmowy wideo i zamykam czyjąś kamerkę, wtedy się zamyka cała przeglądarka, ale nie za każdym razem przy zamykaniu kamerki tak się dzieje.

jak ktoś miał taki problem niech napisze, może coś sie mi uda wymyślić i usunę to usterkę, która jest bardzo dziwna, bo ani żadnego komunikatu ani nic Smutek
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Czateria interia google chromeczateria się zamykafirefox sam się zamyka