Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Format systemu laptop Toshiba c850

Format systemu laptop Toshiba c850
Witam .
Jestem początkującym więc jak ktoś ma jakieś głupie spostrzeżenia to żegnam na wejściuWesoły. Ale przejdę do rzeczy .Mam problem albo raczej wątpliwości nie robiłem nigdy nic związanego z formatowaniem systemu itp. Mam laptop Toshiba c850 i chce sformatować system ponieważ mam go już jakieś 2 lata i zaczyna zamulać nie chce mi się grzebać w jakiś programach przyśpieszających system wolałbym format systemu. Co muszę zgromadzić przed formatem jakieś programy sterowniki itp ? Jeśli tak to jakie . Z góry Dziękuje .

Tytułuj poprawnie wątki: http://forum.pcformat.pl/Jak-poprawnie-t...ac-watki-t
Wyjątkowo poprawiłem.
broda99

.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Format systemu
Najlepiej zgrać sobie na pendrive sterowniki od komponentów laptopa, tj. chipset, grafika, karta sieciowa, dźwiękowa.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
wszystko masz na RECOVERY PARTITION
a tu masz link do instrukcji od twojego laptopa jak to zrobic
(zaczyna sie na stronie 55)
http://www.manualowl.com/m/Toshiba/Satel...60?page=55
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie7
Mam jednak problem wypróbowałem wasze pomysł i nadal nic ten link nic mi nie dał sam czytałem w internecie też nic nie pomogło jak włożyłem płytkę z Windowsem mam 2 partycje dysk z systemem i dysk zarezerwowany przez producenta ma on rozmiar 1,4GB więc pewnie to jest " recovery partition" ale nadal nie mogę rozwiązać problemu proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Format systemu laptop Toshiba c850
Zawsze możesz pobrać sterowniki z internetu, więc to żaden problem.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
instrukcja sformatować laptopa toshibajak sformatować laptopa toshibazmiana systemu w laptopie toshiba 2014jak zrobic formata laptopa toshibajak zrobic format laptop toshiba satelitejak sformatować toshiba satellite c850jak sformatowac toshibe c850formatowanie toshibaformatowanie laptopa toshibaformatowanie dysku laptop toshiba