Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Freezy w grach

RE: Freezy w grach
Zasilacz wymieniony testowałem w grach przy których miałem zazwyczaj freezy o dziwo wszystko było dobrze ustawienia graficzne ustawione na max.
Do pełnej oceny sytuacji muszę jednak poczekać bo freezy miałem jak grałem ze znajomymi i w tle był włączony TS do komunikacji wszystko okaże się przy sobocie a co do dysku i tak postaram się go wymienić jak najszybciej.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Więc być może to jednak problem systemowy skoro tylko w specyficznych warunkach występuje ? No nic testuj dalej jeśli problem wystąpi dalej najpierw wymień dysk zanim skarzesz kartę . Dyski teraz są tanie kart graficznych do 1,5k godnych uwagi NIE MA jakbyś nie kombinował to kupisz co najwyżej starego strucla który nie radzi sobie nawet w dzisiejszych bardziej wymagających grach . BEZ SENSU taka inwestycja .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
A co do dysku to to jakiej firmy polecacie wybrać dysk M2 500gb
Wszystko od budżetu zależy dysków jest od cholery . Ja mam np taki :

https://www.ceneo.pl/78799653
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
albo kingston KC2500 , bardziej budrzetowy to a2000 też kingston . Adata sx8200 pro ujdzie choć dostała gorszy kontroler później ... samsungi 970 evo i 980 [ z tych 2 lepszy 970 bo ma pamięć cache , acz jak na dysk dramless czyli bez pamięci cache 980 bardzo pozytywnie zaskakuje i w dobrej cenie zdecydowanie wart zainteresowania ]
Corsair mp510 czy silicon motion P34A80 [ PRAWIE bliźniaki adaty sx8200 i pny cs3030 , różnice znikome i tutaj bym patrzył tylko na cenę i gwarancje ]

to tak podałem parę popularnych bo dysków jest za dużo by wymieniać na pałę liste :D
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Jak wyżej, to co sugerujecie unieruchomiło by system z dyskiem, problem nie występował by tylko w grach, skan można przeprowadzić, nie mniej Jak wyżej, poważne uszkodzenie dysku miało by odzwierciedlenie na całościowe użytkowanie komputera, nie tylko na gry i to fakt.

Jak chcesz to mogę Ci jeszcze koi z systemu przejrzeć, zobaczymy co w nim siedzi, jakie błędy systemu itp. Logi możesz zrobić programem FRST, wkleić a stronę JustpasteIt i tu podać linki do ich, każdy log wklej osobno i podlinkuj, zaznacz też wykonanie logu Shortcut.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Po kilku godzinach testowania problem dalej nie ustępuje muszę szukać dalej teraz czas na dysk a na końcu grafika co mnie dziwi to że gry które są bardziej wymagające działają normalnie na wysokich detalach nawet gdy komputer nie spełnia wymagań a na dużo słabszej grafice (Radeon 7700HD) też nie było problemu po za tym że trzeba było ustawienia na minimum.

Freez występuje w konkretnych grach (cs, phasmophobia) bez znaczenia czy ustawienia są max czy minimum
a system reinstalowałeś ?
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Tak pierwsze od czego zacząłem kiedy pojawiły się problemy to reinstal sterowników i format system stawiany na nowo i nic nie dało.

Jutro spróbuje jeszcze na poprzednich częściach które są przełożone do innej obudowy i z innym dyskiem na którym będę stawiał system co prawda też HDD z laptopa ale może w lepszym stanie niż ten co posiadam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne