Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

G DATA INTERNET SECURITY PCF 7/2015 nie działa klucz

G DATA INTERNET SECURITY PCF 7/2015 nie działa klucz
Witam.
Otóż dzisiaj zakupiłem gazetę PCF w sklepie Kaufland, po przyjeździe do domu postanowiłem zainstalować antywirus ponieważ nie miałem aktualnie innego. Po zakończeniu instalacji wpisałem klucz (był na płycie), wypełniłem wszystkie okna z czerwoną gwiazdką, ale G DATA ciągle wywala mi komunikat nieprawidłowy klucz...

Czy może mi ktoś pomóc ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: G DATA INTERNET SECURITY PCF 7/2015 nie działa klucz
Witam!

Jesteś pewien, że dobrze wprowadzasz klucz programu?
Może pomyliłeś cyferkę 0 z literką O (albo coś w tym stylu)? Oczy

Przepisz sobie klucz z płyty na karteczkę, albo tymczasowo do "Worda" - i spróbuj jeszcze raz.
Może tym razem się uda? Oczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Mam dokładnie ten sam problem. Pojawia się komunikat o nieprawidłowym kluczu. Dzwoniłem na dział reklamacji, ale ciągle jest zajęte. Pisałem maila ale nie uzyskałem odpowiedzi. Dlatego proszę kogoś z PC FORMAT o pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Panowie, jest weekend, redakcja nie pracuje. Na pewno w poniedziałek ktoś odpowie.
Klucze zapewne zostały 'skradzione' z Waszych egzemplarzy (ktoś strzelił fotkę płyty i pozamiatane...)
Po pierwszy - telefon nie może być zajęty, bo w weekend nikogo nie ma, więc co najwyżej nikt nie odbiera. Podobnie jak w nocy i wieczorami. Niestety nie jesteśmy w stanie prowadzić całodobowej pomocy telefonicznej.
Po drugie - statystycznie rzecz biorąc ponad 95% błędów spowodowanych jest źle odczytanym kodem. W tym wypadku jedynym sposobem aby uzyskać pomoc jest przysłanie na adres reklamacjeAtpcformat.pl zdjęcia płyty z czytelnym kodem, w treści maila należy wpisać odczytany kod - porównamy go z bazą i nadrukiem i stwierdzimy gdzie jest błąd. Przydałby się też zrzut ekranowy (np. printscreen + paint) komunikatu o błędzie.
Po trzecie - nie odpowiadamy na maila w ciągu 10 minut po jego wysłaniu, także proszę się nie denerwować i nie wysyłać kolejnych maili z pretensjami. Na wszystkie reklamacje odpowiadamy tak szybko jak jest to możliwe. Jeżeli ktoś wysyła maila w piątek wieczorem, to nie dostanie odpowiedzi wcześniej niż w poniedziałek po południu.
WITAM....no dokładnie - ten sam problem....wpisywałem 7 razy, sprawdzałem możliwe kombinację czy przypadkiem nie pomyliłem np litery G z 6......nic a nic nie działa klucz...Widzę, że nie jestem pierwszy...
Dołączam do wątku zatem! 
Question  RE: G DATA INTERNET SECURITY PCF 7/2015 nie działa klucz
Jeśli jest ktoś chętny, to ewentualnie mogę podać swój klucz do "G Daty".
Proszę o kontakt na PW.
Kto pierwszy - ten lepszy Oczko .

P.S. Ja i tak nie skorzystam z tego kodu, gdyż mam kupiony program z licencją na 1 rok.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
(17.06.2015, 01:17)marcandreo napisał(a): WITAM....no dokładnie - ten sam problem....wpisywałem 7 razy, sprawdzałem możliwe kombinację czy przypadkiem nie pomyliłem np litery G z 6......nic a nic nie działa klucz...Widzę, że nie jestem pierwszy...
Dołączam do wątku zatem! 

A przeczytał Pan w tym wątku, co  trzeba zrobić w takim wypadku? To proszę to zrobić. Wszystkie klucze działają pod warunkiem, że się je poprawnie wpisze. Najczęstszy błąd to mylenie Y i V - te litery są wydrukowane bardzo podobnie
Programy: Polecane / Nowe / Inne