Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

GTA:SA misja Cesar Vialpando

RE: GTA:SA misja Cesar Vialpando
AtLukullus musisz od nowa zacząc gre.Nic wiecej sie nie da.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie8
Witam mam problem z tą misją ponieważ jest wszystko okej ale jak już ustawie stawke już gotowy jestem tańczyć to mi się strzałki nie pokazują i nie lecą mi punkty i przeciwnikowi także prosze o pomoc!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(25.06.2011, 11:53)Kryszczyn napisał(a): Witam mam problem z tą misją ponieważ jest wszystko okej ale jak już ustawie stawke już gotowy jestem tańczyć to mi się strzałki nie pokazują i nie lecą mi punkty i przeciwnikowi także prosze o pomoc!

BłądWesołySpróbuj jeszcze raz
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
co mam spróbować? próbowałem już z 10 razy i nic
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Num 8, num 4, num 2, num 6 a jak chcesz w lekko w prawo np. to num 2 i num 6 trzymasz jednocześnie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak przejść misje cesar vialpando w gta sajak przejść misję w gta sa cesar vialpandogta sa misja cesar vialpandojak przejść misję cesar vialpandogta sa cesar vialpandocesar vialpando jak przejśćgta sa cesar vialpando problemjak przejsc misje w gta sa cesar vialpandocesar vialpandosan andreas kody cesar vialpando jak garaż otworzyć