Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Gadu-Gadu - pytanie o emotikony

RE: Gadu-Gadu - pytanie o emotikony
Sztacheta napisał(a):
Kazik1902 napisał(a):Czy emotikony "przechodzą" to nie wiem ale wyświetlać się u ciebie będą.
"Przejdą", jeśli osoba, która me je odebrać również ma ten sam pakiet emotikonków

Nawet jeśli nie ma. Ja np nie bawię się w ściąganie emtek z neta, ale moja koleżanka tak. Wysyła mi emotki żeby się pochwalić ( ma starszą wesję gg niż moją), a ja biorę i zapisuję na dysku. Z tym że korzystam właśnie z tej opcji "wstaw obrazek". Ale fakt faktem mogę zobaczyć nowe emotki, nawet jeśli ich nie mam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):
Sztacheta napisał(a):
Kazik1902 napisał(a):Czy emotikony "przechodzą" to nie wiem ale wyświetlać się u ciebie będą.
"Przejdą", jeśli osoba, która me je odebrać również ma ten sam pakiet emotikonków

Nawet jeśli nie ma. Ja np nie bawię się w ściąganie emtek z neta, ale moja koleżanka tak. Wysyła mi emotki żeby się pochwalić ( ma starszą wesję gg niż moją), a ja biorę i zapisuję na dysku. Z tym że korzystam właśnie z tej opcji "wstaw obrazek". Ale fakt faktem mogę zobaczyć nowe emotki, nawet jeśli ich nie mam.

Twoja koleżanka wysłyła emotki przez wyślij obrazek Jęzor
Opcja podmieniania emot jest bez sensu bo nie możliwe, żeby ktoś kto nie nie ma tych samych emotek co Ty widział te je... (jak koledzy wyżej napisali Jęzor)
Mam problem z Wizytowka w Mojej generacji czy ktos moze mi pomoc ... podejrzewam ze ktos uzywa mojego numeru gg ... czy mozna zlozyc wizyte w MGeneracji ... bedac niezalogowanym ? moja aktywnosc byla juz dawno a wizyte podobno zlozylam 9 grudnia pomozcie ..Płacze
Programy: Polecane / Nowe / Inne