Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Galaxy Prime - czy wgrać android 5.0.2 , i co sie z tym wiąże?

Galaxy Prime - czy wgrać android 5.0.2 , i co sie z tym wiąże?
1.Witam , pytanie do was  posiadam a 4.4.4 i nie wiem czy dokładnie ta 5.0.2 jest stabilna i zdatna do używania na tym urządzeniu
2.Czy po zainstalowaniu będę mógł powrócić do poprzedniej ? czy muszę już samodzielnie z sieci

Dodam że zajmuje ona około 600 mb
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Galaxy Prime - czy wgrać android 5.0.2 , i co sie z tym wiąże?
1. W przypadku Samsungu warto aktualizować oprogramowanie.
2. Można powrócić, ale trzeba to już zrobić ręcznie.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Nie jestem "znafcą" , ale z tego co wiem to po instalacji Androida 5 zaktualizuje się bootloader, a tedy nie ma powrotu do Androida 4.
Pewnie są magicy którzy to potrafią ale to już wyższa szkoła jazdy nie dla amatorów.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
No nie ma powrotu dzisiaj zainstalowałem tą nową wersje.... ale uwaga zrobiłem to przypadkiem bo wczesniej się pobralo i próbując wbić do smsów jakimś cudem wskoczyła ta instalacja (poziom baterii wynosił 35/6 %) miałem farta że szybko się zainstalowała bo telefon by był na śmieci wracając do tematu z telefonem jak na razie jest wszystko ok szybkość działania podobna do wcześniejszej wersji.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne