Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Gdzie instalować gry

Gdzie instalować gry
Witam. Mam pytanie. Gdzie najlepiej instalować gry? Osobny dysk z grami czy C/Program files? PILNE!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Gdzie instalować gry
Raczej na osobnym dysku, bo dzisiejsze gry potrafią zajmować po 16 i więcej GB, więc miejsce na C szybko Ci się skończy, co będzie powodowało straszne lagi komputera.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Nie chodzi tutaj tyle co o miejsce lecz o zaśmiecenie partycji systemowej do której powinien być jak najszybszy dostęp.
Gry/programy instaluje się na osobnej partycji u mnie jest to D
Człowiek uczy się na własnych błędach. ....Choć pewnie wolałby uczyć się na cudzych.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(25.10.2012, 19:40)BornToEat napisał(a): Nie chodzi tutaj tyle co o miejsce lecz o zaśmiecenie partycji systemowej do której powinien być jak najszybszy dostęp.
Gry/programy instaluje się na osobnej partycji u mnie jest to D

U mnie również jest to D:/Gry/ systemowa C:/ zrobiłem 70GB tyle mi starczy reszta z dysku 500GB dysk D:/ tak mam zawsze i jest najlepiej.
Dojść częste czyszczenie systemu i wszystko śmiga jak się należy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
na jakim dysku instalować grygdzie najlepiej instalowac grygdzie instalować gryna której partycji instalować gryna jakiej partycji instalowac gryna jakiej partycji instalować gryparTYCJA instalować grygdzie najlepiej instalować grygdzie instalowac gry i programyGDZIE+IINSTALOWAĆ+GRY