Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5

Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5
Witam, szybkie pytanie czy warto kupić w/w kartę? Planowałem zakup gtx 1660 ale wszystko wyprzedane a zwrotów na allegro nie chce ryzykować. Sprzedałem wczoraj starego gtx 1050 i zostałem bez karty.

I3 8100 (planuje zmienić)
16gb ram hyperx 2666
B360m pro
corsair vs550
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5
niestety cudu nie zrobi ... gdzie i za ile masz tą kartę ? bo nwm czy sobie zdajesz ale to już model 2 generacje do tyłu i to praktycznie wszystko raczej będzie jakieś zwroty lub podobne historie .

Mam nadzieje że masz przewiewną obudowę ? bo rx580 są dość dużo ciepła generują ...
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Obudowa akurat spełnia warunki ( 2 wentylatory dodatkowe z przodu jeden z tyłu ). Tylko pytanie co kupic by się opłacało w miarę?

Link do wspomnianej karty
https://www.morele.net/karta-graficzna-g...kie-opinie
Chyba zwariowałeś kupować to starocie za taką kasę .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
To że ma wentylatory to jeszcze nic nie daje jeżeli przed nimi jest tafla szkła czy plastiku . O to chodzi .

1300zł za tą kartę to totalny absurd i nie baw się w to ...

Generalnie wpakowałeś się w sam środek gnoju , bo nie dość , że przez tą pseudo pandemie i nakładane ograniczenia mocno spadła produkcja to jeszcze właśnie zaczęły się koparki kryptowalut znowu . Kart w sklepach poprostu nie ma ... co lepsze to dawno przebrane i zostały odpady w absurdalnych cenach . Musisz przeczekać bo cudu nie będzie . Chyba że masz odrobine farta to może w uzywkach coś wygrzebiesz , acz tam też sytuacja jest coraz gorsza .
Nie pomagam.
Obudowa jest przewiewna, regularnie czyszczona etc. A znalazlem jeszcze to, z tym że odtrąca mnie ten jeden wiatrak.

https://www.x-kom.pl/p/480849-karta-graf...gddr6.html
Nie miał kiedy karty sprzedawać . Najpierw się kolego orientuje w rynku potem się sprzętu wyzbywa GTX 1050 nie był najlepszy ale BYŁ i to był jego plus teraz jak kolega piszę albo po prostu kart NIE MA jak już sam autorze zauważyłeś albo przepłacisz ostro za jakieś leżaki których nikt nie chciał brać

W ogóle dałeś ciała z tym całym komputerem widzę ciekaw jestem jaką obudowę masz procesor na glucie problematyczny po latach jak każdy intel od 3 do częściowo obecnej generacji . W zasilaczu padają wentylatory ale już trudno zechcesz zmienić na I5kę skalp cię nie ominie : https://www.youtube.com/watch?v=mFBL0PllAQo 3:33 o tym mówię . Na I3ce też masz takiego gluta tyle że tam nie ma sensu już grzebać puki się nie grzeje bo usługa skalpu swoje kosztuje od 60 do nawet 120 zł zależy gdzie i jaki procesor . To tak żebyś miał świadomość na przyszłość gdybyś chciał I5kę kupić dolicz od razu skalp jeśli chcesz żeby ci to pochodziło trochę .

AtMarsto Tak ci ciężko podać model obudowy ? Co do karty na pewno cicha nie będzie a jak z temperaturą zależy od obudowy .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Planuje kupić i7 w przyszłości ale wpierw kartę graficzną potrzebuje bo takowej nie posiadam już ?sprzedałem bo trafiła się dobrą okazją a gtx'a 1660 miałem już zamówionego ale dotpay nawalił i odrzucił transakcje, zwlekałem 2 dni pisząc do dotpaya a kiedy zwrócili mi pieniądze i chciałem zamówić kolejny raz okazało się że już tego modelu nie ma... Mam nadzieję że wyjaśniłem. Teraz szukam alternatywy...

Obudowa to MSI Mag Forge 100
No to masz problem bo kart NIE MA i nic ci na to nie poradzimy . Co mam ci powiedzieć ? Jedno wentylatorowy GTX 1660TI to nienajlepszy pomysł choć pewnie w dobrze wentylowanej obudowie nie przegrzałby się ale my nie wiemy jaką masz obudowę bo ty jej uparcie nie chcesz podać .

no zgadza się, to kiepski model ... bardzo kiepski a do tego cena z kosmosu .
Obudowę na szczęście ma w miarę nie najgorszą .

I tak jak kolega mówi , jak będziesz zmieniał procka to dolicz koszt skalpowania jak nie chcesz sobie narobić problemu ... bo to prędzej czy później przyjdzie , nie jeden się oszukiwał i wielu dopadło xD ... Mnie zresztą też dopadł problem z gotującą się i5 której nie pomagała ani zmiana chłodzenia ani dokładanie wentylatorów , ani zmiana pasty ... chłodzenie było zimne a proc gorący .. jako że informacje o prockach z glutem pod ihs nie były jeszcze wtedy tak dostępne jak dziś to kombinowałem ... a jak wkońcu posłałem go na skalpowanie to już było za późno , problemy z temperaturą przeszły ale proc był już na tyle zdegradowany od zalegającego ciepła , że coraz większe problemy ze stabilnością miałem aż wkońcu upaliło 1 rdzeń .
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne